Semifinále Gambrinus Windson Cupu II

Semifinálová hrací místa

Ze semifinále, kde je nominovaných 0-9 týmů postupují 2 nejlepší a ze semifinále s 10 a více týmy postupují 3 nejlepší

CLUB NÁPLAVKA - 4. 2. 2023 v 17:00
U KOUPALIŠTĚ 860 360 05 KARLOVY VARY - RYBÁŘE

8 týmů

do finále postupují 2 týmy
Sportbar Texas - 4. 2. 2023 v 17:00
Družstevní, 350 02 Cheb

8 týmů

do finále postupují 2 týmy
do finále postupují 3 týmy
AJETO KLUB - 11. 2. 2023 v 14:30
ŠMERALOVA 130 170 00 PRAHA 7 - BUBENEČ

11 týmů

do finále postupují 3 týmy
AJETO KLUB - 12. 2. 2023 v 14:00
ŠMERALOVA 130 170 00 PRAHA 7 - BUBENEČ

12 týmů

do finále postupují 3 týmy
BAR LP / VEDLE RESTAURACE PŮDA - 5. 2. 2023 v 14:00
POČERNICKÁ 509 108 00 PRAHA 10 - MALEŠICE

12 týmů

do finále postupují 3 týmy
U IVANY - 11. 2. 2023 v 13:00
BRANDLOVA 1639149 00 PRAHA 4 - CHODOV

12 týmů

do finále postupují 3 týmy
do finále postupují 3 týmy
TANKOVNA BAJKAL - 11. 2. 2023 v 14:00
HOLANDSKÁ 2543, 272 01 KLADNO - KROČEHLAVY

9 týmů

do finále postupují 2 týmy
RYCHTA - 12. 2. 2023 v 14:00
BOLESLAVSKÁ 160 293 06 KOSMONOSY

11 týmů

do finále postupují 3 týmy
BAR CITY - 4. 2. 2023 v 15:00
KLATOVSKÁ TŘÍDA 2637 301 00 PLZEŇ - JIŽNÍ PŘEDMĚSTÍ

12 týmů

do finále postupují 3 týmy
Klub OKO Plzeň - 12. 2. 2023 v 15:00
KOLLÁROVA 1239 301 00 PLZEŇ - JIŽNÍ PŘEDMĚSTÍ

13 týmů

do finále postupují 3 týmy
Klub OKO Plzeň - 4. 2. 2023 v 15:00
KOLLÁROVA 1239 301 00 PLZEŇ - JIŽNÍ PŘEDMĚSTÍ

12 týmů

do finále postupují 3 týmy
Hospůdka U Pardála - 11. 2. 2023 v 15:00
Ve spilce 101, 337 01 Rokycany

11 týmů

do finále postupují 3 týmy
Darts Pub Tunel - 12. 2. 2023 v 13:00
Mánesova 569, Domažlice 344 01

11 týmů

do finále postupují 3 týmy
Pivnice KOVÁRNA - 11. 2. 2023 v 14:00
HORSKÁ 2228 407 47 VARNSDORF

11 týmů

do finále postupují 3 týmy
PIVNICE PALERMO - 11. 2. 2023 v 15:00
NOVÉ NÁMĚSTÍ 139 411 08 ŠTĚTÍ

9 týmů

do finále postupují 2 týmy
Sport bar Palma - 11. 2. 2023 v 14:00
Trnovanská 1798, 415 01 Teplice

12 týmů

do finále postupují 3 týmy
DREAM BAR - 11. 2. 2023 v 14:00
K. MARXE 1860 431 11 JIRKOV

9 týmů

do finále postupují 2 týmy
BAR U ZLATÉ HUSY 2 - 4. 2. 2023 v 14:00
PRAŽSKÁ 147 397 01 PÍSEK - PRAŽSKÉ PŘEDMĚSTÍ

9 týmů

do finále postupují 2 týmy
BAR U ZLATÉ HUSY 2 - 4. 2. 2023 v 18:00
PRAŽSKÁ 147 397 01 PÍSEK - PRAŽSKÉ PŘEDMĚSTÍ

9 týmů

do finále postupují 2 týmy
PLZEŇSKÁ PIVNICE - 4. 2. 2023 v 16:00
NÁM. J. HRUBÉHO 37 378 21 KARDAŠOVA ŘEČICE

9 týmů

do finále postupují 2 týmy
CANDYS BAR - 11. 2. 2023 v 14:00
PRŮMYSLOVÁ 651 391 02 SEZIMOVO ÚSTÍ

9 týmů

do finále postupují 2 týmy
VELKÁ MAXIMA - 11. 2. 2023 v 19:00
PLEŠIVEC 250 381 01 ČESKÝ KRUMLOV

11 týmů

do finále postupují 3 týmy
Sport Aréna Třebíč - 4. 2. 2023 v 15:00
KAP. JAROŠE 750 674 01 TŘEBÍČ - NOVÉ DVORY

11 týmů

do finále postupují 3 týmy
RESTAURACE ZA VODOJEMEM - 4. 2. 2023 v 14:00
NOVOMĚSTSKÁ 232 537 01 CHRUDIM II

12 týmů

do finále postupují 3 týmy
RESTAURACE ZA VODOJEMEM - 4. 2. 2023 v 18:00
NOVOMĚSTSKÁ 232 537 01 CHRUDIM II

10 týmů

do finále postupují 3 týmy
PIVNICE U MARŤASE KOZLOVKA - 5. 2. 2023 v 14:00
TŘÍDA EDVARDA BENEŠE 598 500 12 HRADEC KRÁLOVÉ - TŘEBEŠ

8 týmů

do finále postupují 2 týmy
PIVNICE U MARŤASE KOZLOVKA - 5. 2. 2023 v 17:00
TŘÍDA EDVARDA BENEŠE 598 500 12 HRADEC KRÁLOVÉ - TŘEBEŠ

8 týmů

do finále postupují 2 týmy
FORMANKA - herna - 11. 2. 2023 v 14:00
SAMETOVÁ 844 460 06 LIBEREC VI - ROCHLICE

10 týmů

do finále postupují 3 týmy
RESTAURACE KOTELNA - 11. 2. 2023 v 16:00
17. LISTOPADU 1210 747 06 OPAVA - KYLEŠOVICE

11 týmů

do finále postupují 3 týmy
HOSPODA MODRÝ JELEN - 12. 2. 2023 v 13:00
ŠKOLNÍ 191, VIDNAVA 790 55

7 týmů

do finále postupují 2 týmy
HOSPŮDKA ČERNÁ CESTA - 11. 2. 2023 v 13:00
ČERNÁ CESTA 107 779 00 OLOMOUC - KLÁŠTERNÍ HRADISKO

12 týmů

do finále postupují 3 týmy
HOSPODA U ALBERTA - 4. 2. 2023 v 15:00
ŠARDICE 828696 13 ŠARDICE

11 týmů

do finále postupují 3 týmy
KLUB PEPINO - BOWLING - 11. 2. 2023 v 13:00
BOSONOŽSKÁ 329625 00 BRNO - STARÝ LÍSKOVEC

10 týmů

do finále postupují 3 týmy
KLUB PEPINO - BOWLING - 11. 2. 2023 v 17:00
BOSONOŽSKÁ 329625 00 BRNO - STARÝ LÍSKOVEC

10 týmů

do finále postupují 3 týmy
Klub OKO Plzeň - 4. 2. 2023 v 15:05
KOLLÁROVA 1239 301 00 PLZEŇ - JIŽNÍ PŘEDMĚSTÍ

12 týmů

do finále postupují 3 týmy