Turnaj, seriál č. 1, turnaj č. 4

hrací místo HOSTINEC U LÍPY

Turnaj je dohraný

1. kolo
[Kozo údy] František Veverka (1979)
296
[Barevný svět v hrsti] Matěj Malík (1991)
308
[Zlomený hroty] Miroslav Tancoš (1977)
336
[Dutý pařezy] Petr Kříž (1985)
357
[Kozo údy] Jan Veverka (1986)
315
[Barevný svět v hrsti] Ladislav Martínek (1988)
266
[Zlomený hroty] Jaromír Suchý (1973)
380
[Dutý pařezy] František Havlíček (1970)
292
[Kozo údy] Miroslav Švejdar (1969)
418
[Barevný svět v hrsti] Martin Baum (1988)
338
[Zlomený hroty] Vendula Tancošova (1983)
248
[Dutý pařezy] Aleš Kozelka (1980)
300
[Kozo údy] Zdeňka Švejdarova (1974)
292
[Barevný svět v hrsti] Jaroslav Svoboda (1978)
278
[Dutý pařezy] Vanessa Kantnerová (1998)
244
2. kolo
[Kozo údy] František Veverka (1979)
293
[Barevný svět v hrsti] Matěj Malík (1991)
264
[Zlomený hroty] Miroslav Tancoš (1977)
336
[Dutý pařezy] Petr Kříž (1985)
331
[Kozo údy] Jan Veverka (1986)
331
[Barevný svět v hrsti] Ladislav Martínek (1988)
218
[Zlomený hroty] Jaromír Suchý (1973)
372
[Dutý pařezy] František Havlíček (1970)
287
[Kozo údy] Miroslav Švejdar (1969)
337
[Barevný svět v hrsti] Martin Baum (1988)
307
[Zlomený hroty] Vendula Tancošova (1983)
236
[Dutý pařezy] Aleš Kozelka (1980)
263
[Kozo údy] Zdeňka Švejdarova (1974)
376
[Barevný svět v hrsti] Jaroslav Svoboda (1978)
305
[Dutý pařezy] Vanessa Kantnerová (1998)
147
3. kolo
[Kozo údy] František Veverka (1979)
327
[Barevný svět v hrsti] Matěj Malík (1991)
284
[Zlomený hroty] Miroslav Tancoš (1977)
462
[Dutý pařezy] Petr Kříž (1985)
466
[Kozo údy] Jan Veverka (1986)
303
[Barevný svět v hrsti] Ladislav Martínek (1988)
242
[Zlomený hroty] Jaromír Suchý (1973)
372
[Dutý pařezy] František Havlíček (1970)
391
[Kozo údy] Miroslav Švejdar (1969)
268
[Barevný svět v hrsti] Martin Baum (1988)
232
[Zlomený hroty] Vendula Tancošova (1983)
259
[Dutý pařezy] Aleš Kozelka (1980)
206
[Kozo údy] Zdeňka Švejdarova (1974)
338
[Barevný svět v hrsti] Jaroslav Svoboda (1978)
179
[Dutý pařezy] Vanessa Kantnerová (1998)
313
pořadí týmů
# tým body
1 Zlomený hroty 3001
2 Kozo údy 2978
3 Dutý pařezy 2893
4 Barevný svět v hrsti 2495
Popis Výsledek Kdo/Kde
Nejvyšší nához Petr Kříž: 466 Dutý pařezy turnaj
Průměrný nához 305 turnaj
Nejlepší z týmu Kozo údy Miroslav Švejdar: 418 Kozo údy turnaj
Nejlepší z týmu Barevný svět v hrsti Martin Baum: 338 Barevný svět v hrsti turnaj
Nejlepší z týmu Zlomený hroty Miroslav Tancoš: 462 Zlomený hroty turnaj
Nejlepší z týmu Dutý pařezy Petr Kříž: 466 Dutý pařezy turnaj
Body týmu Kozo údy 3894 turnaj
Body týmu Barevný svět v hrsti 3221 turnaj
Body týmu Zlomený hroty 3001 turnaj
Body týmu Dutý pařezy 3597 turnaj

celkové body hráčů

tým Kozo údy
# hráč body
1 Miroslav Švejdar 1023
2 Zdeňka Švejdarova 1006
3 Jan Veverka 949
4 František Veverka 916
tým Barevný svět v hrsti
# hráč body
1 Martin Baum 877
2 Matěj Malík 856
3 Jaroslav Svoboda 762
4 Ladislav Martínek 726
tým Zlomený hroty
# hráč body
1 Miroslav Tancoš 1134
2 Jaromír Suchý 1124
3 Vendula Tancošova 743
tým Dutý pařezy
# hráč body
1 Petr Kříž 1154
2 František Havlíček 970
3 Aleš Kozelka 769
4 Vanessa Kantnerová 704