Turnaj, seriál č. 1, turnaj č. 2

hrací místo ORIGINÁL 1869 INGOT

Turnaj je dohraný

1. kolo
[Oni] Pavel Dospěl (1989)
310
[Kámoši] Vojtěch Jaroš (1980)
340
[Tatran] Jan Novotný (1997)
334
[Masky] Lukáš Vágner (1987)
247
[Ingot] Filip Fanta (1999)
298
[Oni] Ondřej Suchánek (1995)
298
[Kámoši] Jiří Fábera (1982)
507
[Tatran] Pavel Novotný (1990)
409
[Masky] Vojtěch Skryja (1990)
412
[Ingot] Ondřej Černý (1993)
230
[Oni] Milan Klíma (1988)
286
[Kámoši] Tomáš Bukáček (1980)
292
[Tatran] Radek Kolouch (1982)
239
[Masky] Petr Juda (1987)
253
[Ingot] Eduard Beneš (1968)
142
[Tatran] Jan Šťáral (1990)
292
[Masky] Miloslav Dvořák (1988)
232
2. kolo
[Oni] Pavel Dospěl (1989)
261
[Kámoši] Vojtěch Jaroš (1980)
292
[Tatran] Jan Novotný (1997)
364
[Masky] Lukáš Vágner (1987)
323
[Ingot] Filip Fanta (1999)
241
[Oni] Ondřej Suchánek (1995)
236
[Kámoši] Jiří Fábera (1982)
444
[Tatran] Pavel Novotný (1990)
386
[Masky] Vojtěch Skryja (1990)
237
[Ingot] Ondřej Černý (1993)
345
[Oni] Milan Klíma (1988)
357
[Kámoši] Tomáš Bukáček (1980)
272
[Tatran] Radek Kolouch (1982)
332
[Masky] Petr Juda (1987)
212
[Ingot] Eduard Beneš (1968)
205
[Tatran] Jan Šťáral (1990)
270
[Masky] Miloslav Dvořák (1988)
262
3. kolo
[Oni] Pavel Dospěl (1989)
316
[Kámoši] Vojtěch Jaroš (1980)
286
[Tatran] Jan Novotný (1997)
460
[Masky] Lukáš Vágner (1987)
255
[Ingot] Filip Fanta (1999)
285
[Oni] Ondřej Suchánek (1995)
297
[Kámoši] Jiří Fábera (1982)
305
[Tatran] Pavel Novotný (1990)
309
[Masky] Vojtěch Skryja (1990)
259
[Ingot] Ondřej Černý (1993)
270
[Oni] Milan Klíma (1988)
263
[Kámoši] Tomáš Bukáček (1980)
349
[Tatran] Radek Kolouch (1982)
446
[Masky] Petr Juda (1987)
251
[Ingot] Eduard Beneš (1968)
217
[Tatran] Jan Šťáral (1990)
341
[Masky] Miloslav Dvořák (1988)
380
pořadí týmů
# tým body
1 Tatran 3279
2 Kámoši 3087
3 Oni 2624
4 Masky 2607
5 Ingot 2233
Popis Výsledek Kdo/Kde
Nejvyšší nához Jiří Fábera: 507 Kámoši turnaj
Průměrný nához 303 turnaj
Nejlepší z týmu Oni Milan Klíma: 357 Oni turnaj
Nejlepší z týmu Kámoši Jiří Fábera: 507 Kámoši turnaj
Nejlepší z týmu Tatran Jan Novotný: 460 Tatran turnaj
Nejlepší z týmu Masky Vojtěch Skryja: 412 Masky turnaj
Nejlepší z týmu Ingot Ondřej Černý: 345 Ingot turnaj
Body týmu Oni 2624 turnaj
Body týmu Kámoši 3087 turnaj
Body týmu Tatran 4182 turnaj
Body týmu Masky 3323 turnaj
Body týmu Ingot 2233 turnaj

celkové body hráčů

tým Oni
# hráč body
1 Milan Klíma 906
2 Pavel Dospěl 887
3 Ondřej Suchánek 831
tým Kámoši
# hráč body
1 Jiří Fábera 1256
2 Vojtěch Jaroš 918
3 Tomáš Bukáček 913
tým Tatran
# hráč body
1 Jan Novotný 1158
2 Pavel Novotný 1104
3 Radek Kolouch 1017
4 Jan Šťáral 903
tým Masky
# hráč body
1 Vojtěch Skryja 908
2 Miloslav Dvořák 874
3 Lukáš Vágner 825
4 Petr Juda 716
tým Ingot
# hráč body
1 Ondřej Černý 845
2 Filip Fanta 824
3 Eduard Beneš 564