Turnaj, seriál č. 1, turnaj č. 4
hrací místo PIVNICE ČEWA
Turnaj je dohraný
1. kolo
[Bull Snipers] Roland Wágner
394 [Supíci Slovan Kadaň] Jakub Dvořák
433 [Pozdní sběr] Karel Zýka
503 [NO A CO!] Ivetka Lacková
259 [Bull Snipers] Martin Myška
263 [Supíci Slovan Kadaň] Radek Pražák
359 [Pozdní sběr] Josef Rác
273 [NO A CO!] Ivana Kubešová
255 [Bull Snipers] Lukáš Schonauer
372 [Supíci Slovan Kadaň] Oldřich Hybner
504 [Pozdní sběr] Róbert Žiga
273 [NO A CO!] Láďa Lacko
248 [Bull Snipers] Jan Toman
411 [Pozdní sběr] Milena Wágnerová
324 [NO A CO!] Karlíík Otradovec
276 2. kolo
[Bull Snipers] Roland Wágner
402 [Supíci Slovan Kadaň] Jakub Dvořák
435 [Pozdní sběr] Karel Zýka
260 [NO A CO!] Ivetka Lacková
192 [Bull Snipers] Martin Myška
356 [Supíci Slovan Kadaň] Radek Pražák
449 [Pozdní sběr] Josef Rác
274 [NO A CO!] Ivana Kubešová
361 [Bull Snipers] Lukáš Schonauer
421 [Supíci Slovan Kadaň] Oldřich Hybner
305 [Pozdní sběr] Róbert Žiga
252 [NO A CO!] Láďa Lacko
213 [Bull Snipers] Jan Toman
349 [Pozdní sběr] Milena Wágnerová
319 [NO A CO!] Karlíík Otradovec
277 3. kolo
[Bull Snipers] Roland Wágner
368 [Supíci Slovan Kadaň] Jakub Dvořák
434 [Pozdní sběr] Karel Zýka
445 [NO A CO!] Ivetka Lacková
212 [Bull Snipers] Martin Myška
349 [Supíci Slovan Kadaň] Radek Pražák
329 [Pozdní sběr] Josef Rác
266 [NO A CO!] Ivana Kubešová
313 [Bull Snipers] Lukáš Schonauer
281 [Supíci Slovan Kadaň] Oldřich Hybner
369 [Pozdní sběr] Róbert Žiga
213 [NO A CO!] Láďa Lacko
275 [Bull Snipers] Jan Toman
253 [Pozdní sběr] Milena Wágnerová
239 [NO A CO!] Karlíík Otradovec
205 pořadí týmů | ||
---|---|---|
# | tým | body |
1 | Supíci Slovan Kadaň | 3617 |
2 | Bull Snipers | 3251 |
3 | Pozdní sběr | 2903 |
4 | NO A CO! | 2423 |
Popis | Výsledek | Kdo/Kde |
---|---|---|
Nejvyšší nához | Oldřich Hybner: 504 | Supíci Slovan Kadaň turnaj |
Průměrný nához | 324 | turnaj |
Nejlepší z týmu Bull Snipers | Lukáš Schonauer: 421 | Bull Snipers turnaj |
Nejlepší z týmu Supíci Slovan Kadaň | Oldřich Hybner: 504 | Supíci Slovan Kadaň turnaj |
Nejlepší z týmu Pozdní sběr | Karel Zýka: 503 | Pozdní sběr turnaj |
Nejlepší z týmu NO A CO! | Ivana Kubešová: 361 | NO A CO! turnaj |
Body týmu Bull Snipers | 4219 | turnaj |
Body týmu Supíci Slovan Kadaň | 3617 | turnaj |
Body týmu Pozdní sběr | 3641 | turnaj |
Body týmu NO A CO! | 3086 | turnaj |
celkové body hráčů
tým Bull Snipers | ||
---|---|---|
# | hráč | body |
1 | Roland Wágner | 1164 |
2 | Lukáš Schonauer | 1074 |
3 | Jan Toman | 1013 |
4 | Martin Myška | 968 |
tým Supíci Slovan Kadaň | ||
---|---|---|
# | hráč | body |
1 | Jakub Dvořák | 1302 |
2 | Oldřich Hybner | 1178 |
3 | Radek Pražák | 1137 |
tým Pozdní sběr | ||
---|---|---|
# | hráč | body |
1 | Karel Zýka | 1208 |
2 | Milena Wágnerová | 882 |
3 | Josef Rác | 813 |
4 | Róbert Žiga | 738 |
tým NO A CO! | ||
---|---|---|
# | hráč | body |
1 | Ivana Kubešová | 929 |
2 | Karlíík Otradovec | 758 |
3 | Láďa Lacko | 736 |
4 | Ivetka Lacková | 663 |