Turnaj, seriál č. 1, turnaj č. 1

hrací místo HOSTINEC U LÍPY

Turnaj je dohraný

1. kolo
[Kozo údy] František Veverka (1979)
300
[Barevný svět v hrsti] Matěj Malík (1991)
338
[Zlomený hroty] Ladislav Melich (1981)
247
[Dutý pařezy] Petr Kříž (1985)
279
[Kozo údy] Jan Veverka (1986)
332
[Barevný svět v hrsti] Ladislav Martínek (1988)
228
[Zlomený hroty] Miroslav Tancoš (1977)
234
[Dutý pařezy] Karel Kříž (1983)
357
[Kozo údy] Zdeňka Švejdarova (1974)
181
[Barevný svět v hrsti] Martin Baum (1988)
392
[Zlomený hroty] Jaromír Suchý (1973)
382
[Dutý pařezy] František Havlíček (1970)
379
[Kozo údy] Zdeňka Majorošová (1982)
279
[Barevný svět v hrsti] Jaroslav Svoboda (1978)
211
[Zlomený hroty] Vendula Tancošova (1983)
238
[Dutý pařezy] Vanessa Kantnerová (1998)
220
2. kolo
[Kozo údy] František Veverka (1979)
289
[Barevný svět v hrsti] Matěj Malík (1991)
367
[Zlomený hroty] Ladislav Melich (1981)
356
[Dutý pařezy] Petr Kříž (1985)
282
[Kozo údy] Jan Veverka (1986)
273
[Barevný svět v hrsti] Ladislav Martínek (1988)
311
[Zlomený hroty] Miroslav Tancoš (1977)
315
[Dutý pařezy] Karel Kříž (1983)
241
[Kozo údy] Zdeňka Švejdarova (1974)
446
[Barevný svět v hrsti] Martin Baum (1988)
233
[Zlomený hroty] Jaromír Suchý (1973)
326
[Dutý pařezy] František Havlíček (1970)
277
[Kozo údy] Zdeňka Majorošová (1982)
335
[Barevný svět v hrsti] Jaroslav Svoboda (1978)
263
[Zlomený hroty] Vendula Tancošova (1983)
247
[Dutý pařezy] Vanessa Kantnerová (1998)
172
3. kolo
[Kozo údy] František Veverka (1979)
352
[Barevný svět v hrsti] Matěj Malík (1991)
337
[Zlomený hroty] Ladislav Melich (1981)
406
[Dutý pařezy] Petr Kříž (1985)
422
[Kozo údy] Jan Veverka (1986)
300
[Barevný svět v hrsti] Ladislav Martínek (1988)
285
[Zlomený hroty] Miroslav Tancoš (1977)
414
[Dutý pařezy] Karel Kříž (1983)
234
[Kozo údy] Zdeňka Švejdarova (1974)
344
[Barevný svět v hrsti] Martin Baum (1988)
323
[Zlomený hroty] Jaromír Suchý (1973)
318
[Dutý pařezy] František Havlíček (1970)
312
[Kozo údy] Zdeňka Majorošová (1982)
257
[Barevný svět v hrsti] Jaroslav Svoboda (1978)
337
[Zlomený hroty] Vendula Tancošova (1983)
342
[Dutý pařezy] Vanessa Kantnerová (1998)
330
pořadí týmů
# tým body
1 Zlomený hroty 2998
2 Kozo údy 2817
3 Barevný svět v hrsti 2814
4 Dutý pařezy 2783
Popis Výsledek Kdo/Kde
Nejvyšší nához Zdeňka Švejdarova: 446 Kozo údy turnaj
Průměrný nához 305 turnaj
Nejlepší z týmu Kozo údy Zdeňka Švejdarova: 446 Kozo údy turnaj
Nejlepší z týmu Barevný svět v hrsti Martin Baum: 392 Barevný svět v hrsti turnaj
Nejlepší z týmu Zlomený hroty Miroslav Tancoš: 414 Zlomený hroty turnaj
Nejlepší z týmu Dutý pařezy Petr Kříž: 422 Dutý pařezy turnaj
Body týmu Kozo údy 3688 turnaj
Body týmu Barevný svět v hrsti 3625 turnaj
Body týmu Zlomený hroty 3825 turnaj
Body týmu Dutý pařezy 3505 turnaj

celkové body hráčů

tým Kozo údy
# hráč body
1 Zdeňka Švejdarova 971
2 František Veverka 941
3 Jan Veverka 905
4 Zdeňka Majorošová 871
tým Barevný svět v hrsti
# hráč body
1 Matěj Malík 1042
2 Martin Baum 948
3 Ladislav Martínek 824
4 Jaroslav Svoboda 811
tým Zlomený hroty
# hráč body
1 Jaromír Suchý 1026
2 Ladislav Melich 1009
3 Miroslav Tancoš 963
4 Vendula Tancošova 827
tým Dutý pařezy
# hráč body
1 Petr Kříž 983
2 František Havlíček 968
3 Karel Kříž 832
4 Vanessa Kantnerová 722