Turnaj, seriál č. 1, turnaj č. 3

hrací místo U NÁHONU

Turnaj je dohraný

1. kolo
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Ivana Charvátová (1989)
328
[GLEVA] Milan Štěpán (1959)
231
[Sklepmistři] Jan Charvát (1986)
184
[Kůrovcovo surovci] Jan Kůrka (1966)
335
[Duté šipky] Andrej Matyaš (1984)
283
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Jitka Poláchová (1990)
276
[GLEVA] Kryštof Trousil (2002)
183
[Sklepmistři] Miroslav Procházka (1979)
223
[Kůrovcovo surovci] Jiří Pospíšil (1982)
220
[Duté šipky] Dominik Hajník (1994)
252
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Kateřina Pospíšilová (1985)
312
[GLEVA] Martin Šindelář (1992)
257
[Sklepmistři] Petr Štěrba (1986)
236
[Kůrovcovo surovci] Daniel Šturc (1990)
315
[Duté šipky] Josef Charvát (1993)
362
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Hana Přígrodská (1979)
303
[GLEVA] Václav Šindelář (1996)
199
[Sklepmistři] Karel Vácha (1983)
202
[Kůrovcovo surovci] Daniel Suk (1997)
312
[Duté šipky] Martin Březka (1978)
352
2. kolo
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Ivana Charvátová (1989)
269
[GLEVA] Milan Štěpán (1959)
324
[Sklepmistři] Jan Charvát (1986)
260
[Kůrovcovo surovci] Jan Kůrka (1966)
277
[Duté šipky] Andrej Matyaš (1984)
320
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Jitka Poláchová (1990)
198
[GLEVA] Kryštof Trousil (2002)
267
[Sklepmistři] Miroslav Procházka (1979)
283
[Kůrovcovo surovci] Jiří Pospíšil (1982)
239
[Duté šipky] Dominik Hajník (1994)
277
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Kateřina Pospíšilová (1985)
276
[GLEVA] Martin Šindelář (1992)
299
[Sklepmistři] Petr Štěrba (1986)
259
[Kůrovcovo surovci] Daniel Šturc (1990)
362
[Duté šipky] Josef Charvát (1993)
351
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Hana Přígrodská (1979)
262
[GLEVA] Václav Šindelář (1996)
179
[Sklepmistři] Karel Vácha (1983)
189
[Kůrovcovo surovci] Daniel Suk (1997)
286
[Duté šipky] Martin Březka (1978)
286
3. kolo
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Ivana Charvátová (1989)
286
[GLEVA] Milan Štěpán (1959)
223
[Sklepmistři] Jan Charvát (1986)
303
[Kůrovcovo surovci] Jan Kůrka (1966)
347
[Duté šipky] Andrej Matyaš (1984)
225
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Jitka Poláchová (1990)
254
[GLEVA] Kryštof Trousil (2002)
342
[Sklepmistři] Miroslav Procházka (1979)
318
[Kůrovcovo surovci] Jiří Pospíšil (1982)
297
[Duté šipky] Dominik Hajník (1994)
296
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Kateřina Pospíšilová (1985)
311
[GLEVA] Martin Šindelář (1992)
285
[Sklepmistři] Petr Štěrba (1986)
285
[Kůrovcovo surovci] Daniel Šturc (1990)
247
[Duté šipky] Josef Charvát (1993)
362
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Hana Přígrodská (1979)
210
[GLEVA] Václav Šindelář (1996)
312
[Sklepmistři] Karel Vácha (1983)
235
[Kůrovcovo surovci] Daniel Suk (1997)
275
[Duté šipky] Martin Březka (1978)
286
pořadí týmů
# tým body
1 Duté šipky 2827
2 Kůrovcovo surovci 2756
3 ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE 2557
4 GLEVA 2411
5 Sklepmistři 2351
Popis Výsledek Kdo/Kde
Nejvyšší nához Josef Charvát: 362 Duté šipky turnaj
Průměrný nához 275 turnaj
Nejlepší z týmu ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE Ivana Charvátová: 328 ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE turnaj
Nejlepší z týmu GLEVA Kryštof Trousil: 342 GLEVA turnaj
Nejlepší z týmu Sklepmistři Miroslav Procházka: 318 Sklepmistři turnaj
Nejlepší z týmu Kůrovcovo surovci Daniel Šturc: 362 Kůrovcovo surovci turnaj
Nejlepší z týmu Duté šipky Josef Charvát: 362 Duté šipky turnaj
Body týmu ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE 3285 turnaj
Body týmu GLEVA 3101 turnaj
Body týmu Sklepmistři 2977 turnaj
Body týmu Kůrovcovo surovci 3512 turnaj
Body týmu Duté šipky 3652 turnaj

celkové body hráčů

tým ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE
# hráč body
1 Kateřina Pospíšilová 899
2 Ivana Charvátová 883
3 Hana Přígrodská 775
4 Jitka Poláchová 728
tým GLEVA
# hráč body
1 Martin Šindelář 841
2 Kryštof Trousil 792
3 Milan Štěpán 778
4 Václav Šindelář 690
tým Sklepmistři
# hráč body
1 Miroslav Procházka 824
2 Petr Štěrba 780
3 Jan Charvát 747
4 Karel Vácha 626
tým Kůrovcovo surovci
# hráč body
1 Jan Kůrka 959
2 Daniel Šturc 924
3 Daniel Suk 873
4 Jiří Pospíšil 756
tým Duté šipky
# hráč body
1 Josef Charvát 1075
2 Martin Březka 924
3 Andrej Matyaš 828
4 Dominik Hajník 825