Turnaj, seriál č. 1, turnaj č. 3

hrací místo ORIGINÁL 1869 INGOT

Turnaj je dohraný

1. kolo
[Oni] Pavel Dospěl (1989)
230
[Kámoši] Vojtěch Jaroš (1980)
379
[Tatran] Jan Novotný (1997)
266
[Masky] Lukáš Vágner (1987)
406
[Ingot] Filip Fanta (1999)
328
[Oni] Ondřej Suchánek (1995)
296
[Kámoši] Jiří Fábera (1982)
435
[Tatran] Pavel Novotný (1990)
336
[Masky] Vojtěch Skryja (1990)
360
[Ingot] Ondřej Černý (1993)
211
[Oni] Milan Klíma (1988)
253
[Kámoši] Tomáš Bukáček (1980)
356
[Tatran] Radek Kolouch (1982)
411
[Masky] Petr Juda (1987)
271
[Ingot] Eduard Beneš (1968)
204
[Kámoši] Michal Dostál (1989)
337
[Tatran] Vít Kubový (1987)
474
[Masky] Miloslav Dvořák (1988)
253
2. kolo
[Oni] Pavel Dospěl (1989)
304
[Kámoši] Vojtěch Jaroš (1980)
391
[Tatran] Jan Novotný (1997)
328
[Masky] Lukáš Vágner (1987)
339
[Ingot] Filip Fanta (1999)
257
[Oni] Ondřej Suchánek (1995)
294
[Kámoši] Jiří Fábera (1982)
440
[Tatran] Pavel Novotný (1990)
407
[Masky] Vojtěch Skryja (1990)
267
[Ingot] Ondřej Černý (1993)
368
[Oni] Milan Klíma (1988)
276
[Kámoši] Tomáš Bukáček (1980)
344
[Tatran] Radek Kolouch (1982)
330
[Masky] Petr Juda (1987)
186
[Ingot] Eduard Beneš (1968)
375
[Kámoši] Michal Dostál (1989)
357
[Tatran] Vít Kubový (1987)
330
[Masky] Miloslav Dvořák (1988)
207
3. kolo
[Oni] Pavel Dospěl (1989)
254
[Kámoši] Vojtěch Jaroš (1980)
312
[Tatran] Jan Novotný (1997)
341
[Masky] Lukáš Vágner (1987)
277
[Ingot] Filip Fanta (1999)
369
[Oni] Ondřej Suchánek (1995)
268
[Kámoši] Jiří Fábera (1982)
489
[Tatran] Pavel Novotný (1990)
413
[Masky] Vojtěch Skryja (1990)
273
[Ingot] Ondřej Černý (1993)
312
[Oni] Milan Klíma (1988)
213
[Kámoši] Tomáš Bukáček (1980)
402
[Tatran] Radek Kolouch (1982)
330
[Masky] Petr Juda (1987)
326
[Ingot] Eduard Beneš (1968)
269
[Kámoši] Michal Dostál (1989)
313
[Tatran] Vít Kubový (1987)
410
[Masky] Miloslav Dvořák (1988)
250
pořadí týmů
# tým body
1 Kámoši 3548
2 Tatran 3441
3 Masky 2705
4 Ingot 2693
5 Oni 2388
Popis Výsledek Kdo/Kde
Nejvyšší nához Jiří Fábera: 489 Kámoši turnaj
Průměrný nához 323 turnaj
Nejlepší z týmu Oni Pavel Dospěl: 304 Oni turnaj
Nejlepší z týmu Kámoši Jiří Fábera: 489 Kámoši turnaj
Nejlepší z týmu Tatran Vít Kubový: 474 Tatran turnaj
Nejlepší z týmu Masky Lukáš Vágner: 406 Masky turnaj
Nejlepší z týmu Ingot Eduard Beneš: 375 Ingot turnaj
Body týmu Oni 2388 turnaj
Body týmu Kámoši 4555 turnaj
Body týmu Tatran 4376 turnaj
Body týmu Masky 3415 turnaj
Body týmu Ingot 2693 turnaj

celkové body hráčů

tým Oni
# hráč body
1 Ondřej Suchánek 858
2 Pavel Dospěl 788
3 Milan Klíma 742
tým Kámoši
# hráč body
1 Jiří Fábera 1364
2 Tomáš Bukáček 1102
3 Vojtěch Jaroš 1082
4 Michal Dostál 1007
tým Tatran
# hráč body
1 Vít Kubový 1214
2 Pavel Novotný 1156
3 Radek Kolouch 1071
4 Jan Novotný 935
tým Masky
# hráč body
1 Lukáš Vágner 1022
2 Vojtěch Skryja 900
3 Petr Juda 783
4 Miloslav Dvořák 710
tým Ingot
# hráč body
1 Filip Fanta 954
2 Ondřej Černý 891
3 Eduard Beneš 848