Turnaj, seriál č. 1, turnaj č. 2

hrací místo U NÁHONU

Turnaj je dohraný

1. kolo
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Ivana Charvátová (1989)
286
[GLEVA] Milan Štěpán (1959)
251
[Sklepmistři] Jan Charvát (1986)
267
[Kůrovcovo surovci] Jan Kůrka (1966)
250
[Duté šipky] Andrej Matyaš (1984)
274
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Jitka Poláchová (1990)
255
[GLEVA] Kryštof Trousil (2002)
270
[Sklepmistři] Miroslav Procházka (1979)
382
[Kůrovcovo surovci] Jiří Pospíšil (1982)
244
[Duté šipky] Dominik Hajník (1994)
403
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Kateřina Pospíšilová (1985)
314
[GLEVA] Martin Šindelář (1992)
326
[Sklepmistři] Petr Štěrba (1986)
251
[Kůrovcovo surovci] Daniel Šturc (1990)
207
[Duté šipky] Josef Charvát (1993)
244
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Hana Přígrodská (1979)
265
[GLEVA] Václav Šindelář (1996)
240
[Sklepmistři] Karel Vácha (1983)
266
[Kůrovcovo surovci] Daniel Suk (1997)
189
[Duté šipky] Martin Březka (1978)
294
2. kolo
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Ivana Charvátová (1989)
343
[GLEVA] Milan Štěpán (1959)
335
[Sklepmistři] Jan Charvát (1986)
332
[Kůrovcovo surovci] Jan Kůrka (1966)
231
[Duté šipky] Andrej Matyaš (1984)
240
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Jitka Poláchová (1990)
315
[GLEVA] Kryštof Trousil (2002)
275
[Sklepmistři] Miroslav Procházka (1979)
358
[Kůrovcovo surovci] Jiří Pospíšil (1982)
272
[Duté šipky] Dominik Hajník (1994)
247
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Kateřina Pospíšilová (1985)
288
[GLEVA] Martin Šindelář (1992)
284
[Sklepmistři] Petr Štěrba (1986)
331
[Kůrovcovo surovci] Daniel Šturc (1990)
280
[Duté šipky] Josef Charvát (1993)
328
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Hana Přígrodská (1979)
225
[GLEVA] Václav Šindelář (1996)
271
[Sklepmistři] Karel Vácha (1983)
325
[Kůrovcovo surovci] Daniel Suk (1997)
220
[Duté šipky] Martin Březka (1978)
350
3. kolo
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Ivana Charvátová (1989)
278
[GLEVA] Milan Štěpán (1959)
334
[Sklepmistři] Jan Charvát (1986)
194
[Kůrovcovo surovci] Jan Kůrka (1966)
331
[Duté šipky] Andrej Matyaš (1984)
247
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Jitka Poláchová (1990)
304
[GLEVA] Kryštof Trousil (2002)
337
[Sklepmistři] Miroslav Procházka (1979)
278
[Kůrovcovo surovci] Jiří Pospíšil (1982)
146
[Duté šipky] Dominik Hajník (1994)
253
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Kateřina Pospíšilová (1985)
195
[GLEVA] Martin Šindelář (1992)
221
[Sklepmistři] Petr Štěrba (1986)
242
[Kůrovcovo surovci] Daniel Šturc (1990)
227
[Duté šipky] Josef Charvát (1993)
246
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Hana Přígrodská (1979)
257
[GLEVA] Václav Šindelář (1996)
265
[Sklepmistři] Karel Vácha (1983)
254
[Kůrovcovo surovci] Daniel Suk (1997)
203
[Duté šipky] Martin Březka (1978)
422
pořadí týmů
# tým body
1 Duté šipky 2787
2 Sklepmistři 2687
3 GLEVA 2633
4 ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE 2578
5 Kůrovcovo surovci 2188
Popis Výsledek Kdo/Kde
Nejvyšší nához Martin Březka: 422 Duté šipky turnaj
Průměrný nához 276 turnaj
Nejlepší z týmu ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE Ivana Charvátová: 343 ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE turnaj
Nejlepší z týmu GLEVA Kryštof Trousil: 337 GLEVA turnaj
Nejlepší z týmu Sklepmistři Miroslav Procházka: 382 Sklepmistři turnaj
Nejlepší z týmu Kůrovcovo surovci Jan Kůrka: 331 Kůrovcovo surovci turnaj
Nejlepší z týmu Duté šipky Martin Březka: 422 Duté šipky turnaj
Body týmu ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE 3325 turnaj
Body týmu GLEVA 3409 turnaj
Body týmu Sklepmistři 3480 turnaj
Body týmu Kůrovcovo surovci 2800 turnaj
Body týmu Duté šipky 3548 turnaj

celkové body hráčů

tým ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE
# hráč body
1 Ivana Charvátová 907
2 Jitka Poláchová 874
3 Kateřina Pospíšilová 797
4 Hana Přígrodská 747
tým GLEVA
# hráč body
1 Milan Štěpán 920
2 Kryštof Trousil 882
3 Martin Šindelář 831
4 Václav Šindelář 776
tým Sklepmistři
# hráč body
1 Miroslav Procházka 1018
2 Karel Vácha 845
3 Petr Štěrba 824
4 Jan Charvát 793
tým Kůrovcovo surovci
# hráč body
1 Jan Kůrka 812
2 Daniel Šturc 714
3 Jiří Pospíšil 662
4 Daniel Suk 612
tým Duté šipky
# hráč body
1 Martin Březka 1066
2 Dominik Hajník 903
3 Josef Charvát 818
4 Andrej Matyaš 761