Turnaj, seriál č. 1, turnaj č. 2
hrací místo RESTAURACE U ZÁBRANSKÝCH
Turnaj je dohraný
1. kolo
[Rychlý szybki] Petr Špaček
295 [DC U Zábranských] Gabriela Červená
292 [Geeečka] Michal Kalicher
311 [AC.S.Šampióni] Petr Lojín
265 [Rychlý szybki] Matěj Dukát
279 [DC U Zábranských] Martin Gula
323 [Geeečka] Martin Sekelský
378 [AC.S.Šampióni] Jan Polesný
133 [Rychlý szybki] Lukáš Dvořák
185 [DC U Zábranských] Michal Kolený
404 [Geeečka] Jan Daniel
510 [AC.S.Šampióni] Robert Flos
310 [Rychlý szybki] Hana Kotlářová
270 [DC U Zábranských] Milan Mužátko
250 [Geeečka] Michal Provazník
249 [AC.S.Šampióni] Ondřej Kozel
265 2. kolo
[Rychlý szybki] Petr Špaček
271 [DC U Zábranských] Gabriela Červená
289 [Geeečka] Michal Kalicher
390 [AC.S.Šampióni] Petr Lojín
174 [Rychlý szybki] Matěj Dukát
259 [DC U Zábranských] Martin Gula
206 [Geeečka] Martin Sekelský
436 [AC.S.Šampióni] Jan Polesný
278 [Rychlý szybki] Lukáš Dvořák
254 [DC U Zábranských] Michal Kolený
317 [Geeečka] Jan Daniel
357 [AC.S.Šampióni] Robert Flos
248 [Rychlý szybki] Hana Kotlářová
219 [DC U Zábranských] Milan Mužátko
355 [Geeečka] Michal Provazník
318 [AC.S.Šampióni] Ondřej Kozel
176 3. kolo
[Rychlý szybki] Petr Špaček
256 [DC U Zábranských] Gabriela Červená
277 [Geeečka] Michal Kalicher
243 [AC.S.Šampióni] Petr Lojín
236 [Rychlý szybki] Matěj Dukát
223 [DC U Zábranských] Martin Gula
244 [Geeečka] Martin Sekelský
311 [AC.S.Šampióni] Jan Polesný
270 [Rychlý szybki] Lukáš Dvořák
300 [DC U Zábranských] Michal Kolený
285 [Geeečka] Jan Daniel
327 [AC.S.Šampióni] Robert Flos
261 [Rychlý szybki] Hana Kotlářová
233 [DC U Zábranských] Milan Mužátko
239 [Geeečka] Michal Provazník
282 [AC.S.Šampióni] Ondřej Kozel
146 pořadí týmů | ||
---|---|---|
# | tým | body |
1 | Geeečka | 3263 |
2 | DC U Zábranských | 2708 |
3 | Rychlý szybki | 2322 |
4 | AC.S.Šampióni | 2175 |
Popis | Výsledek | Kdo/Kde |
---|---|---|
Nejvyšší nához | Jan Daniel: 510 | Geeečka turnaj |
Průměrný nához | 279 | turnaj |
Nejlepší z týmu Rychlý szybki | Lukáš Dvořák: 300 | Rychlý szybki turnaj |
Nejlepší z týmu DC U Zábranských | Michal Kolený: 404 | DC U Zábranských turnaj |
Nejlepší z týmu Geeečka | Jan Daniel: 510 | Geeečka turnaj |
Nejlepší z týmu AC.S.Šampióni | Robert Flos: 310 | AC.S.Šampióni turnaj |
Body týmu Rychlý szybki | 3044 | turnaj |
Body týmu DC U Zábranských | 3481 | turnaj |
Body týmu Geeečka | 4112 | turnaj |
Body týmu AC.S.Šampióni | 2762 | turnaj |
celkové body hráčů
tým Rychlý szybki | ||
---|---|---|
# | hráč | body |
1 | Petr Špaček | 822 |
2 | Matěj Dukát | 761 |
3 | Lukáš Dvořák | 739 |
4 | Hana Kotlářová | 722 |
tým DC U Zábranských | ||
---|---|---|
# | hráč | body |
1 | Michal Kolený | 1006 |
2 | Gabriela Červená | 858 |
3 | Milan Mužátko | 844 |
4 | Martin Gula | 773 |
tým Geeečka | ||
---|---|---|
# | hráč | body |
1 | Jan Daniel | 1194 |
2 | Martin Sekelský | 1125 |
3 | Michal Kalicher | 944 |
4 | Michal Provazník | 849 |
tým AC.S.Šampióni | ||
---|---|---|
# | hráč | body |
1 | Robert Flos | 819 |
2 | Jan Polesný | 681 |
3 | Petr Lojín | 675 |
4 | Ondřej Kozel | 587 |