Semifinále

hrací místo Klub OKO Plzeň

Turnaj je dohraný

1. kolo
[Astra Tým] Miroslav Fuja (1987)
407
[Oplotáci] Rostislav Pašek (1982)
543
[Četaři vol. 2] Kateřina Kohútová (2000)
239
[Kabat] Jindřich Nový (1969)
355
[Pako team Nepomuk] Vlastimil Kovář (1978)
523
[West Club Litice B] František Strejc (2000)
422
[Legendy] Radovan Houška (1973)
265
[CHCAPINY] Dominika Kreutzerová (1996)
206
[Húszonkettő 22] Tomáš Hanák (1977)
220
[Lebka] Jakub Kavan (1998)
352
[Hasici] Radek Bešta (1979)
241
[Papiňák] Miloslav Doubrava (1982)
415
[Astra Tým] Martin Černý (1967)
281
[Oplotáci] Roman Novák (1978)
372
[Četaři vol. 2] Marek Vaník (1998)
234
[Kabat] Martin Klečka (1978)
312
[Pako team Nepomuk] Roman Kovář (1979)
321
[West Club Litice B] Jaroslav Bělík (1989)
386
[Legendy] Marek Husník (1977)
270
[CHCAPINY] Dominik Havlík (1993)
331
[Húszonkettő 22] Radek Šindelka (1970)
294
[Lebka] Katarína Šlepecká (1986)
228
[Hasici] Jan Zub (1978)
228
[Papiňák] Michal Padych (1977)
375
[Oplotáci] Roman Klír (1972)
307
[Četaři vol. 2] Vlastimil Blažek (1998)
522
[Kabat] Martina Weinfuterova (1974)
315
[Pako team Nepomuk] David Lepší (1979)
440
[West Club Litice B] Erik Polívka (1993)
371
[Legendy] Václav Trkovský (1971)
303
[CHCAPINY] Aneta Špirochová (1999)
232
[Húszonkettő 22] Libor Dvořák (1976)
230
[Lebka] Pavel Dekyš (1983)
262
[Hasici] Václav Brož (1976)
514
[Papiňák] Jaroslava Tomanová (1965)
213
[Oplotáci] Milan Kubeš (1968)
330
[Četaři vol. 2] Martin Ouda (2001)
208
[Kabat] Jakub Nový (2000)
158
[Pako team Nepomuk] Zdeněk Müller (1980)
244
[West Club Litice B] Dominik Eibner (1994)
499
[CHCAPINY] Anna Vojtová (1986)
247
[Húszonkettő 22] Jaroslav Silvar (1991)
231
[Lebka] Jirka Kottek (1988)
375
2. kolo
[Astra Tým] Miroslav Fuja (1987)
457
[Oplotáci] Rostislav Pašek (1982)
471
[Četaři vol. 2] Kateřina Kohútová (2000)
262
[Kabat] Jindřich Nový (1969)
321
[Pako team Nepomuk] Vlastimil Kovář (1978)
264
[West Club Litice B] František Strejc (2000)
460
[Legendy] Radovan Houška (1973)
269
[CHCAPINY] Dominika Kreutzerová (1996)
250
[Húszonkettő 22] Tomáš Hanák (1977)
425
[Lebka] Jakub Kavan (1998)
229
[Hasici] Radek Bešta (1979)
299
[Papiňák] Miloslav Doubrava (1982)
322
[Astra Tým] Martin Černý (1967)
216
[Oplotáci] Roman Novák (1978)
478
[Četaři vol. 2] Marek Vaník (1998)
225
[Kabat] Martin Klečka (1978)
243
[Pako team Nepomuk] Roman Kovář (1979)
234
[West Club Litice B] Jaroslav Bělík (1989)
397
[Legendy] Marek Husník (1977)
243
[CHCAPINY] Dominik Havlík (1993)
232
[Húszonkettő 22] Radek Šindelka (1970)
315
[Lebka] Katarína Šlepecká (1986)
300
[Hasici] Jan Zub (1978)
339
[Papiňák] Michal Padych (1977)
459
[Oplotáci] Roman Klír (1972)
385
[Četaři vol. 2] Vlastimil Blažek (1998)
417
[Kabat] Martina Weinfuterova (1974)
198
[Pako team Nepomuk] David Lepší (1979)
223
[West Club Litice B] Erik Polívka (1993)
271
[Legendy] Václav Trkovský (1971)
251
[CHCAPINY] Aneta Špirochová (1999)
206
[Húszonkettő 22] Libor Dvořák (1976)
356
[Lebka] Pavel Dekyš (1983)
225
[Hasici] Václav Brož (1976)
307
[Papiňák] Jaroslava Tomanová (1965)
354
[Oplotáci] Milan Kubeš (1968)
558
[Četaři vol. 2] Martin Ouda (2001)
276
[Kabat] Jakub Nový (2000)
225
[Pako team Nepomuk] Zdeněk Müller (1980)
355
[West Club Litice B] Dominik Eibner (1994)
287
[CHCAPINY] Anna Vojtová (1986)
286
[Húszonkettő 22] Jaroslav Silvar (1991)
217
[Lebka] Jirka Kottek (1988)
253
3. kolo
[Astra Tým] Miroslav Fuja (1987)
437
[Oplotáci] Rostislav Pašek (1982)
302
[Četaři vol. 2] Kateřina Kohútová (2000)
263
[Kabat] Jindřich Nový (1969)
227
[Pako team Nepomuk] Vlastimil Kovář (1978)
498
[West Club Litice B] František Strejc (2000)
292
[Legendy] Radovan Houška (1973)
335
[CHCAPINY] Dominika Kreutzerová (1996)
264
[Húszonkettő 22] Tomáš Hanák (1977)
220
[Lebka] Jakub Kavan (1998)
299
[Hasici] Radek Bešta (1979)
196
[Papiňák] Miloslav Doubrava (1982)
457
[Astra Tým] Martin Černý (1967)
222
[Oplotáci] Roman Novák (1978)
592
[Četaři vol. 2] Marek Vaník (1998)
145
[Kabat] Martin Klečka (1978)
256
[Pako team Nepomuk] Roman Kovář (1979)
354
[West Club Litice B] Jaroslav Bělík (1989)
324
[Legendy] Marek Husník (1977)
304
[CHCAPINY] Dominik Havlík (1993)
239
[Húszonkettő 22] Radek Šindelka (1970)
355
[Lebka] Katarína Šlepecká (1986)
319
[Hasici] Jan Zub (1978)
198
[Papiňák] Michal Padych (1977)
328
[Oplotáci] Roman Klír (1972)
312
[Četaři vol. 2] Vlastimil Blažek (1998)
259
[Kabat] Martina Weinfuterova (1974)
242
[Pako team Nepomuk] David Lepší (1979)
358
[West Club Litice B] Erik Polívka (1993)
291
[Legendy] Václav Trkovský (1971)
253
[CHCAPINY] Aneta Špirochová (1999)
323
[Húszonkettő 22] Libor Dvořák (1976)
290
[Lebka] Pavel Dekyš (1983)
289
[Hasici] Václav Brož (1976)
386
[Papiňák] Jaroslava Tomanová (1965)
268
[Oplotáci] Milan Kubeš (1968)
426
[Četaři vol. 2] Martin Ouda (2001)
370
[Kabat] Jakub Nový (2000)
229
[Pako team Nepomuk] Zdeněk Müller (1980)
279
[West Club Litice B] Dominik Eibner (1994)
476
[CHCAPINY] Anna Vojtová (1986)
335
[Húszonkettő 22] Jaroslav Silvar (1991)
240
[Lebka] Jirka Kottek (1988)
159
pořadí týmů
# tým body
1 Oplotáci 4072
2 West Club Litice B 3543
3 Pako team Nepomuk 3215
4 Papiňák 3191
5 Četaři vol. 2 2816
6 Hasici 2708
7 Húszonkettő 22 2705
8 Lebka 2514
9 Legendy 2493
10 Kabat 2469
11 CHCAPINY 2431
12 Astra Tým 2020
Popis Výsledek Kdo/Kde
Nejvyšší nához Roman Novák: 592 Oplotáci turnaj
Průměrný nához 313 turnaj
Nejlepší z týmu Astra Tým Miroslav Fuja: 457 Astra Tým turnaj
Nejlepší z týmu Oplotáci Roman Novák: 592 Oplotáci turnaj
Nejlepší z týmu Četaři vol. 2 Vlastimil Blažek: 522 Četaři vol. 2 turnaj
Nejlepší z týmu Kabat Jindřich Nový: 355 Kabat turnaj
Nejlepší z týmu Pako team Nepomuk Vlastimil Kovář: 523 Pako team Nepomuk turnaj
Nejlepší z týmu West Club Litice B Dominik Eibner: 499 West Club Litice B turnaj
Nejlepší z týmu Legendy Radovan Houška: 335 Legendy turnaj
Nejlepší z týmu CHCAPINY Anna Vojtová: 335 CHCAPINY turnaj
Nejlepší z týmu Húszonkettő 22 Tomáš Hanák: 425 Húszonkettő 22 turnaj
Nejlepší z týmu Lebka Jirka Kottek: 375 Lebka turnaj
Nejlepší z týmu Hasici Václav Brož: 514 Hasici turnaj
Nejlepší z týmu Papiňák Michal Padych: 459 Papiňák turnaj
Body týmu Astra Tým 2020 turnaj
Body týmu Oplotáci 5076 turnaj
Body týmu Četaři vol. 2 3420 turnaj
Body týmu Kabat 3081 turnaj
Body týmu Pako team Nepomuk 4093 turnaj
Body týmu West Club Litice B 4476 turnaj
Body týmu Legendy 2493 turnaj
Body týmu CHCAPINY 3151 turnaj
Body týmu Húszonkettő 22 3393 turnaj
Body týmu Lebka 3290 turnaj
Body týmu Hasici 2708 turnaj
Body týmu Papiňák 3191 turnaj

celkové body hráčů

tým Astra Tým
# hráč body
1 Miroslav Fuja 1301
2 Martin Černý 719
tým Oplotáci
# hráč body
1 Roman Novák 1442
2 Rostislav Pašek 1316
3 Milan Kubeš 1314
4 Roman Klír 1004
tým Četaři vol. 2
# hráč body
1 Vlastimil Blažek 1198
2 Martin Ouda 854
3 Kateřina Kohútová 764
4 Marek Vaník 604
tým Kabat
# hráč body
1 Jindřich Nový 903
2 Martin Klečka 811
3 Martina Weinfuterova 755
4 Jakub Nový 612
tým Pako team Nepomuk
# hráč body
1 Vlastimil Kovář 1285
2 David Lepší 1021
3 Roman Kovář 909
4 Zdeněk Müller 878
tým West Club Litice B
# hráč body
1 Dominik Eibner 1262
2 František Strejc 1174
3 Jaroslav Bělík 1107
4 Erik Polívka 933
tým Legendy
# hráč body
1 Radovan Houška 869
2 Marek Husník 817
3 Václav Trkovský 807
tým CHCAPINY
# hráč body
1 Anna Vojtová 868
2 Dominik Havlík 802
3 Aneta Špirochová 761
4 Dominika Kreutzerová 720
tým Húszonkettő 22
# hráč body
1 Radek Šindelka 964
2 Libor Dvořák 876
3 Tomáš Hanák 865
4 Jaroslav Silvar 688
tým Lebka
# hráč body
1 Jakub Kavan 880
2 Katarína Šlepecká 847
3 Jirka Kottek 787
4 Pavel Dekyš 776
tým Hasici
# hráč body
1 Václav Brož 1207
2 Jan Zub 765
3 Radek Bešta 736
tým Papiňák
# hráč body
1 Miloslav Doubrava 1194
2 Michal Padych 1162
3 Jaroslava Tomanová 835