Turnaj, seriál č. 1, turnaj č. 1

hrací místo U NÁHONU

Turnaj je dohraný

1. kolo
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Ivana Charvátová (1989)
342
[GLEVA] Milan Štěpán (1959)
296
[Sklepmistři] Jan Charvát (1986)
241
[Kůrovcovo surovci] Jan Kůrka (1966)
319
[Duté šipky] Andrej Matyaš (1984)
292
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Jitka Poláchová (1990)
238
[GLEVA] Kryštof Trousil (2002)
196
[Sklepmistři] Miroslav Procházka (1979)
346
[Kůrovcovo surovci] Jiří Pospíšil (1982)
338
[Duté šipky] Dominik Hajník (1994)
207
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Kateřina Pospíšilová (1985)
267
[GLEVA] Martin Šindelář (1992)
256
[Sklepmistři] Petr Štěrba (1986)
288
[Kůrovcovo surovci] Daniel Šturc (1990)
273
[Duté šipky] Josef Charvát (1993)
227
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Hana Přígrodská (1979)
216
[GLEVA] Václav Šindelář (1996)
182
[Sklepmistři] Karel Vácha (1983)
186
[Kůrovcovo surovci] Daniel Suk (1997)
188
[Duté šipky] Martin Březka (1978)
273
2. kolo
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Ivana Charvátová (1989)
224
[GLEVA] Milan Štěpán (1959)
254
[Sklepmistři] Jan Charvát (1986)
212
[Kůrovcovo surovci] Jan Kůrka (1966)
262
[Duté šipky] Andrej Matyaš (1984)
277
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Jitka Poláchová (1990)
371
[GLEVA] Kryštof Trousil (2002)
251
[Sklepmistři] Miroslav Procházka (1979)
329
[Kůrovcovo surovci] Jiří Pospíšil (1982)
300
[Duté šipky] Dominik Hajník (1994)
369
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Kateřina Pospíšilová (1985)
200
[GLEVA] Martin Šindelář (1992)
229
[Sklepmistři] Petr Štěrba (1986)
228
[Kůrovcovo surovci] Daniel Šturc (1990)
218
[Duté šipky] Josef Charvát (1993)
246
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Hana Přígrodská (1979)
213
[GLEVA] Václav Šindelář (1996)
276
[Sklepmistři] Karel Vácha (1983)
289
[Kůrovcovo surovci] Daniel Suk (1997)
233
[Duté šipky] Martin Březka (1978)
254
3. kolo
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Ivana Charvátová (1989)
175
[GLEVA] Milan Štěpán (1959)
235
[Sklepmistři] Jan Charvát (1986)
343
[Kůrovcovo surovci] Jan Kůrka (1966)
389
[Duté šipky] Andrej Matyaš (1984)
294
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Jitka Poláchová (1990)
282
[GLEVA] Kryštof Trousil (2002)
348
[Sklepmistři] Miroslav Procházka (1979)
366
[Kůrovcovo surovci] Jiří Pospíšil (1982)
238
[Duté šipky] Dominik Hajník (1994)
231
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Kateřina Pospíšilová (1985)
228
[GLEVA] Martin Šindelář (1992)
330
[Sklepmistři] Petr Štěrba (1986)
342
[Kůrovcovo surovci] Daniel Šturc (1990)
220
[Duté šipky] Josef Charvát (1993)
338
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Hana Přígrodská (1979)
289
[GLEVA] Václav Šindelář (1996)
292
[Sklepmistři] Karel Vácha (1983)
313
[Kůrovcovo surovci] Daniel Suk (1997)
304
[Duté šipky] Martin Březka (1978)
279
pořadí týmů
# tým body
1 Sklepmistři 2695
2 Kůrovcovo surovci 2571
3 Duté šipky 2481
4 GLEVA 2395
5 ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE 2350
Popis Výsledek Kdo/Kde
Nejvyšší nához Jan Kůrka: 389 Kůrovcovo surovci turnaj
Průměrný nához 271 turnaj
Nejlepší z týmu ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE Jitka Poláchová: 371 ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE turnaj
Nejlepší z týmu GLEVA Kryštof Trousil: 348 GLEVA turnaj
Nejlepší z týmu Sklepmistři Miroslav Procházka: 366 Sklepmistři turnaj
Nejlepší z týmu Kůrovcovo surovci Jan Kůrka: 389 Kůrovcovo surovci turnaj
Nejlepší z týmu Duté šipky Dominik Hajník: 369 Duté šipky turnaj
Body týmu ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE 3045 turnaj
Body týmu GLEVA 3145 turnaj
Body týmu Sklepmistři 3483 turnaj
Body týmu Kůrovcovo surovci 3282 turnaj
Body týmu Duté šipky 3287 turnaj

celkové body hráčů

tým ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE
# hráč body
1 Jitka Poláchová 891
2 Ivana Charvátová 741
3 Hana Přígrodská 718
4 Kateřina Pospíšilová 695
tým GLEVA
# hráč body
1 Martin Šindelář 815
2 Kryštof Trousil 795
3 Milan Štěpán 785
4 Václav Šindelář 750
tým Sklepmistři
# hráč body
1 Miroslav Procházka 1041
2 Petr Štěrba 858
3 Jan Charvát 796
4 Karel Vácha 788
tým Kůrovcovo surovci
# hráč body
1 Jan Kůrka 970
2 Jiří Pospíšil 876
3 Daniel Suk 725
4 Daniel Šturc 711
tým Duté šipky
# hráč body
1 Andrej Matyaš 863
2 Josef Charvát 811
3 Dominik Hajník 807
4 Martin Březka 806