Turnaj, seriál č. 1, turnaj č. 1
hrací místo U NÁHONU
Turnaj je dohraný
1. kolo
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Ivana Charvátová
342 [GLEVA] Milan Štěpán
296 [Sklepmistři] Jan Charvát
241 [Kůrovcovo surovci] Jan Kůrka
319 [Duté šipky] Andrej Matyaš
292 [ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Jitka Poláchová
238 [GLEVA] Kryštof Trousil
196 [Sklepmistři] Miroslav Procházka
346 [Kůrovcovo surovci] Jiří Pospíšil
338 [Duté šipky] Dominik Hajník
207 [ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Kateřina Pospíšilová
267 [GLEVA] Martin Šindelář
256 [Sklepmistři] Petr Štěrba
288 [Kůrovcovo surovci] Daniel Šturc
273 [Duté šipky] Josef Charvát
227 [ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Hana Přígrodská
216 [GLEVA] Václav Šindelář
182 [Sklepmistři] Karel Vácha
186 [Kůrovcovo surovci] Daniel Suk
188 [Duté šipky] Martin Březka
273 2. kolo
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Ivana Charvátová
224 [GLEVA] Milan Štěpán
254 [Sklepmistři] Jan Charvát
212 [Kůrovcovo surovci] Jan Kůrka
262 [Duté šipky] Andrej Matyaš
277 [ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Jitka Poláchová
371 [GLEVA] Kryštof Trousil
251 [Sklepmistři] Miroslav Procházka
329 [Kůrovcovo surovci] Jiří Pospíšil
300 [Duté šipky] Dominik Hajník
369 [ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Kateřina Pospíšilová
200 [GLEVA] Martin Šindelář
229 [Sklepmistři] Petr Štěrba
228 [Kůrovcovo surovci] Daniel Šturc
218 [Duté šipky] Josef Charvát
246 [ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Hana Přígrodská
213 [GLEVA] Václav Šindelář
276 [Sklepmistři] Karel Vácha
289 [Kůrovcovo surovci] Daniel Suk
233 [Duté šipky] Martin Březka
254 3. kolo
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Ivana Charvátová
175 [GLEVA] Milan Štěpán
235 [Sklepmistři] Jan Charvát
343 [Kůrovcovo surovci] Jan Kůrka
389 [Duté šipky] Andrej Matyaš
294 [ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Jitka Poláchová
282 [GLEVA] Kryštof Trousil
348 [Sklepmistři] Miroslav Procházka
366 [Kůrovcovo surovci] Jiří Pospíšil
238 [Duté šipky] Dominik Hajník
231 [ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Kateřina Pospíšilová
228 [GLEVA] Martin Šindelář
330 [Sklepmistři] Petr Štěrba
342 [Kůrovcovo surovci] Daniel Šturc
220 [Duté šipky] Josef Charvát
338 [ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Hana Přígrodská
289 [GLEVA] Václav Šindelář
292 [Sklepmistři] Karel Vácha
313 [Kůrovcovo surovci] Daniel Suk
304 [Duté šipky] Martin Březka
279 pořadí týmů | ||
---|---|---|
# | tým | body |
1 | Sklepmistři | 2695 |
2 | Kůrovcovo surovci | 2571 |
3 | Duté šipky | 2481 |
4 | GLEVA | 2395 |
5 | ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE | 2350 |
Popis | Výsledek | Kdo/Kde |
---|---|---|
Nejvyšší nához | Jan Kůrka: 389 | Kůrovcovo surovci turnaj |
Průměrný nához | 271 | turnaj |
Nejlepší z týmu ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE | Jitka Poláchová: 371 | ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE turnaj |
Nejlepší z týmu GLEVA | Kryštof Trousil: 348 | GLEVA turnaj |
Nejlepší z týmu Sklepmistři | Miroslav Procházka: 366 | Sklepmistři turnaj |
Nejlepší z týmu Kůrovcovo surovci | Jan Kůrka: 389 | Kůrovcovo surovci turnaj |
Nejlepší z týmu Duté šipky | Dominik Hajník: 369 | Duté šipky turnaj |
Body týmu ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE | 3045 | turnaj |
Body týmu GLEVA | 3145 | turnaj |
Body týmu Sklepmistři | 3483 | turnaj |
Body týmu Kůrovcovo surovci | 3282 | turnaj |
Body týmu Duté šipky | 3287 | turnaj |
celkové body hráčů
tým ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE | ||
---|---|---|
# | hráč | body |
1 | Jitka Poláchová | 891 |
2 | Ivana Charvátová | 741 |
3 | Hana Přígrodská | 718 |
4 | Kateřina Pospíšilová | 695 |
tým GLEVA | ||
---|---|---|
# | hráč | body |
1 | Martin Šindelář | 815 |
2 | Kryštof Trousil | 795 |
3 | Milan Štěpán | 785 |
4 | Václav Šindelář | 750 |
tým Sklepmistři | ||
---|---|---|
# | hráč | body |
1 | Miroslav Procházka | 1041 |
2 | Petr Štěrba | 858 |
3 | Jan Charvát | 796 |
4 | Karel Vácha | 788 |
tým Kůrovcovo surovci | ||
---|---|---|
# | hráč | body |
1 | Jan Kůrka | 970 |
2 | Jiří Pospíšil | 876 |
3 | Daniel Suk | 725 |
4 | Daniel Šturc | 711 |
tým Duté šipky | ||
---|---|---|
# | hráč | body |
1 | Andrej Matyaš | 863 |
2 | Josef Charvát | 811 |
3 | Dominik Hajník | 807 |
4 | Martin Březka | 806 |