Turnaj, seriál č. 1, turnaj č. 5

hrací místo KARTAGO

Turnaj je dohraný

1. kolo
[ŠK Hanoj ženy B] František Graf (1983)
307
[Merliňáci] Stanislav Novotný (1981)
202
[Atomáci] Jiří Zíka (1986)
377
[Zelená síla] Stanislav Obertík (2002)
360
[Sylván Boys] Tomáš Hadrovský (1980)
282
[ŠK Hanoj ženy B] Zdeněk Smrt (1982)
305
[Merliňáci] Petr Doležal (1980)
269
[Atomáci] Jiří Draksel (1981)
242
[Zelená síla] Martin Bečka (2000)
288
[Sylván Boys] Viktor Buzinkay (1977)
316
[ŠK Hanoj ženy B] Michal Orjabinec (1974)
277
[Merliňáci] Martin Vališ (1970)
323
[Atomáci] Jaroslav Král (1980)
228
[Zelená síla] Luboš Chamrad (2002)
331
[Sylván Boys] Pavel Matějka (1980)
373
[ŠK Hanoj ženy B] Michal Hurčík (1983)
337
[Merliňáci] Miloslav Otta (1980)
307
[Atomáci] Josef Volejník (1969)
417
[Sylván Boys] Lukáš Stöckelmayer (1980)
259
2. kolo
[ŠK Hanoj ženy B] František Graf (1983)
332
[Merliňáci] Stanislav Novotný (1981)
322
[Atomáci] Jiří Zíka (1986)
258
[Zelená síla] Stanislav Obertík (2002)
320
[Sylván Boys] Tomáš Hadrovský (1980)
374
[ŠK Hanoj ženy B] Zdeněk Smrt (1982)
284
[Merliňáci] Petr Doležal (1980)
247
[Atomáci] Jiří Draksel (1981)
202
[Zelená síla] Martin Bečka (2000)
278
[Sylván Boys] Viktor Buzinkay (1977)
325
[ŠK Hanoj ženy B] Michal Orjabinec (1974)
291
[Merliňáci] Martin Vališ (1970)
417
[Atomáci] Jaroslav Král (1980)
431
[Zelená síla] Luboš Chamrad (2002)
224
[Sylván Boys] Pavel Matějka (1980)
292
[ŠK Hanoj ženy B] Michal Hurčík (1983)
267
[Merliňáci] Miloslav Otta (1980)
294
[Atomáci] Josef Volejník (1969)
271
[Sylván Boys] Lukáš Stöckelmayer (1980)
361
3. kolo
[ŠK Hanoj ženy B] František Graf (1983)
277
[Merliňáci] Stanislav Novotný (1981)
264
[Atomáci] Jiří Zíka (1986)
333
[Zelená síla] Stanislav Obertík (2002)
226
[Sylván Boys] Tomáš Hadrovský (1980)
288
[ŠK Hanoj ženy B] Zdeněk Smrt (1982)
476
[Merliňáci] Petr Doležal (1980)
345
[Atomáci] Jiří Draksel (1981)
277
[Zelená síla] Martin Bečka (2000)
243
[Sylván Boys] Viktor Buzinkay (1977)
341
[ŠK Hanoj ženy B] Michal Orjabinec (1974)
340
[Merliňáci] Martin Vališ (1970)
323
[Atomáci] Jaroslav Král (1980)
282
[Zelená síla] Luboš Chamrad (2002)
314
[Sylván Boys] Pavel Matějka (1980)
200
[ŠK Hanoj ženy B] Michal Hurčík (1983)
357
[Merliňáci] Miloslav Otta (1980)
273
[Atomáci] Josef Volejník (1969)
425
[Sylván Boys] Lukáš Stöckelmayer (1980)
265
pořadí týmů
# tým body
1 Atomáci 3022
2 ŠK Hanoj ženy B 2942
3 Sylván Boys 2811
4 Merliňáci 2798
5 Zelená síla 2584
Popis Výsledek Kdo/Kde
Nejvyšší nához Zdeněk Smrt: 476 ŠK Hanoj ženy B turnaj
Průměrný nához 306 turnaj
Nejlepší z týmu ŠK Hanoj ženy B Zdeněk Smrt: 476 ŠK Hanoj ženy B turnaj
Nejlepší z týmu Merliňáci Martin Vališ: 417 Merliňáci turnaj
Nejlepší z týmu Atomáci Jaroslav Král: 431 Atomáci turnaj
Nejlepší z týmu Zelená síla Stanislav Obertík: 360 Zelená síla turnaj
Nejlepší z týmu Sylván Boys Tomáš Hadrovský: 374 Sylván Boys turnaj
Body týmu ŠK Hanoj ženy B 3850 turnaj
Body týmu Merliňáci 3586 turnaj
Body týmu Atomáci 3743 turnaj
Body týmu Zelená síla 2584 turnaj
Body týmu Sylván Boys 3676 turnaj

celkové body hráčů

tým ŠK Hanoj ženy B
# hráč body
1 Zdeněk Smrt 1065
2 Michal Hurčík 961
3 František Graf 916
4 Michal Orjabinec 908
tým Merliňáci
# hráč body
1 Martin Vališ 1063
2 Miloslav Otta 874
3 Petr Doležal 861
4 Stanislav Novotný 788
tým Atomáci
# hráč body
1 Josef Volejník 1113
2 Jiří Zíka 968
3 Jaroslav Král 941
4 Jiří Draksel 721
tým Zelená síla
# hráč body
1 Stanislav Obertík 906
2 Luboš Chamrad 869
3 Martin Bečka 809
tým Sylván Boys
# hráč body
1 Viktor Buzinkay 982
2 Tomáš Hadrovský 944
3 Lukáš Stöckelmayer 885
4 Pavel Matějka 865