Turnaj, seriál č. 1, turnaj č. 5
hrací místo RESTAURACE U ZÁBRANSKÝCH
Turnaj je dohraný
1. kolo
[Rychlý szybki] Petr Špaček
265 [DC U Zábranských] Gabriela Červená
355 [Geeečka] Michal Kalicher
361 [AC.S.Šampióni] Petr Lojín
117 [Rychlý szybki] Matěj Dukát
258 [DC U Zábranských] Martin Gula
317 [Geeečka] Martin Sekelský
333 [AC.S.Šampióni] Jan Polesný
102 [Rychlý szybki] Hana Kotlářová
310 [DC U Zábranských] Michal Kolený
230 [Geeečka] Jan Daniel
357 [AC.S.Šampióni] Robert Flos
105 [DC U Zábranských] Milan Mužátko
229 [Geeečka] Michal Provazník
231 2. kolo
[Rychlý szybki] Petr Špaček
278 [DC U Zábranských] Gabriela Červená
253 [Geeečka] Michal Kalicher
586 [AC.S.Šampióni] Petr Lojín
107 [Rychlý szybki] Matěj Dukát
268 [DC U Zábranských] Martin Gula
241 [Geeečka] Martin Sekelský
388 [AC.S.Šampióni] Jan Polesný
104 [Rychlý szybki] Hana Kotlářová
236 [DC U Zábranských] Michal Kolený
240 [Geeečka] Jan Daniel
279 [AC.S.Šampióni] Robert Flos
103 [DC U Zábranských] Milan Mužátko
362 [Geeečka] Michal Provazník
307 3. kolo
[Rychlý szybki] Petr Špaček
318 [DC U Zábranských] Gabriela Červená
388 [Geeečka] Michal Kalicher
345 [AC.S.Šampióni] Petr Lojín
109 [Rychlý szybki] Matěj Dukát
254 [DC U Zábranských] Martin Gula
150 [Geeečka] Martin Sekelský
380 [AC.S.Šampióni] Jan Polesný
102 [Rychlý szybki] Hana Kotlářová
207 [DC U Zábranských] Michal Kolený
351 [Geeečka] Jan Daniel
303 [AC.S.Šampióni] Robert Flos
105 [DC U Zábranských] Milan Mužátko
309 [Geeečka] Michal Provazník
303 pořadí týmů | ||
---|---|---|
# | tým | body |
1 | Geeečka | 3332 |
2 | DC U Zábranských | 2717 |
3 | Rychlý szybki | 2394 |
4 | AC.S.Šampióni | 954 |
Popis | Výsledek | Kdo/Kde |
---|---|---|
Nejvyšší nához | Michal Kalicher: 586 | Geeečka turnaj |
Průměrný nához | 261 | turnaj |
Nejlepší z týmu Rychlý szybki | Petr Špaček: 318 | Rychlý szybki turnaj |
Nejlepší z týmu DC U Zábranských | Gabriela Červená: 388 | DC U Zábranských turnaj |
Nejlepší z týmu Geeečka | Michal Kalicher: 586 | Geeečka turnaj |
Nejlepší z týmu AC.S.Šampióni | Petr Lojín: 117 | AC.S.Šampióni turnaj |
Body týmu Rychlý szybki | 2394 | turnaj |
Body týmu DC U Zábranských | 3425 | turnaj |
Body týmu Geeečka | 4173 | turnaj |
Body týmu AC.S.Šampióni | 954 | turnaj |
celkové body hráčů
tým Rychlý szybki | ||
---|---|---|
# | hráč | body |
1 | Petr Špaček | 861 |
2 | Matěj Dukát | 780 |
3 | Hana Kotlářová | 753 |
tým DC U Zábranských | ||
---|---|---|
# | hráč | body |
1 | Gabriela Červená | 996 |
2 | Milan Mužátko | 900 |
3 | Michal Kolený | 821 |
4 | Martin Gula | 708 |
tým Geeečka | ||
---|---|---|
# | hráč | body |
1 | Michal Kalicher | 1292 |
2 | Martin Sekelský | 1101 |
3 | Jan Daniel | 939 |
4 | Michal Provazník | 841 |
tým AC.S.Šampióni | ||
---|---|---|
# | hráč | body |
1 | Petr Lojín | 333 |
2 | Robert Flos | 313 |
3 | Jan Polesný | 308 |