Turnaj, seriál č. 1, turnaj č. 5

hrací místo ORIGINÁL 1869 INGOT

Turnaj je dohraný

1. kolo
[Oni] Pavel Dospěl (1989)
390
[Kámoši] Vojtěch Jaroš (1980)
377
[Tatran] Jan Novotný (1997)
473
[Masky] Lukáš Vágner (1987)
219
[Ingot] Filip Fanta (1999)
369
[Oni] Ondřej Suchánek (1995)
230
[Kámoši] Jiří Fábera (1982)
439
[Tatran] Pavel Novotný (1990)
399
[Masky] Vojtěch Skryja (1990)
306
[Ingot] Ondřej Černý (1993)
274
[Oni] Milan Klíma (1988)
311
[Kámoši] Tomáš Bukáček (1980)
341
[Tatran] Radek Kolouch (1982)
579
[Masky] Petr Juda (1987)
181
[Ingot] Eduard Beneš (1968)
391
[Kámoši] Michal Dostál (1989)
222
[Tatran] Vít Kubový (1987)
581
2. kolo
[Oni] Pavel Dospěl (1989)
246
[Kámoši] Vojtěch Jaroš (1980)
391
[Tatran] Jan Novotný (1997)
386
[Masky] Lukáš Vágner (1987)
406
[Ingot] Filip Fanta (1999)
305
[Oni] Ondřej Suchánek (1995)
286
[Kámoši] Jiří Fábera (1982)
420
[Tatran] Pavel Novotný (1990)
540
[Masky] Vojtěch Skryja (1990)
309
[Ingot] Ondřej Černý (1993)
246
[Oni] Milan Klíma (1988)
279
[Kámoši] Tomáš Bukáček (1980)
216
[Tatran] Radek Kolouch (1982)
312
[Masky] Petr Juda (1987)
244
[Ingot] Eduard Beneš (1968)
318
[Kámoši] Michal Dostál (1989)
282
[Tatran] Vít Kubový (1987)
634
3. kolo
[Oni] Pavel Dospěl (1989)
347
[Kámoši] Vojtěch Jaroš (1980)
316
[Tatran] Jan Novotný (1997)
378
[Masky] Lukáš Vágner (1987)
180
[Ingot] Filip Fanta (1999)
388
[Oni] Ondřej Suchánek (1995)
410
[Kámoši] Jiří Fábera (1982)
454
[Tatran] Pavel Novotný (1990)
345
[Masky] Vojtěch Skryja (1990)
402
[Ingot] Ondřej Černý (1993)
305
[Oni] Milan Klíma (1988)
300
[Kámoši] Tomáš Bukáček (1980)
277
[Tatran] Radek Kolouch (1982)
392
[Masky] Petr Juda (1987)
282
[Ingot] Eduard Beneš (1968)
393
[Kámoši] Michal Dostál (1989)
405
[Tatran] Vít Kubový (1987)
407
pořadí týmů
# tým body
1 Tatran 4189
2 Kámoši 3306
3 Ingot 2989
4 Oni 2799
5 Masky 2529
Popis Výsledek Kdo/Kde
Nejvyšší nához Vít Kubový: 634 Tatran turnaj
Průměrný nához 351 turnaj
Nejlepší z týmu Oni Ondřej Suchánek: 410 Oni turnaj
Nejlepší z týmu Kámoši Jiří Fábera: 454 Kámoši turnaj
Nejlepší z týmu Tatran Vít Kubový: 634 Tatran turnaj
Nejlepší z týmu Masky Lukáš Vágner: 406 Masky turnaj
Nejlepší z týmu Ingot Eduard Beneš: 393 Ingot turnaj
Body týmu Oni 2799 turnaj
Body týmu Kámoši 4140 turnaj
Body týmu Tatran 5426 turnaj
Body týmu Masky 2529 turnaj
Body týmu Ingot 2989 turnaj

celkové body hráčů

tým Oni
# hráč body
1 Pavel Dospěl 983
2 Ondřej Suchánek 926
3 Milan Klíma 890
tým Kámoši
# hráč body
1 Jiří Fábera 1313
2 Vojtěch Jaroš 1084
3 Michal Dostál 909
4 Tomáš Bukáček 834
tým Tatran
# hráč body
1 Vít Kubový 1622
2 Pavel Novotný 1284
3 Radek Kolouch 1283
4 Jan Novotný 1237
tým Masky
# hráč body
1 Vojtěch Skryja 1017
2 Lukáš Vágner 805
3 Petr Juda 707
tým Ingot
# hráč body
1 Eduard Beneš 1102
2 Filip Fanta 1062
3 Ondřej Černý 825