Turnaj, seriál č. 1, turnaj č. 5

hrací místo U NÁHONU

Turnaj je dohraný

1. kolo
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Ivana Charvátová (1989)
304
[GLEVA] Milan Štěpán (1959)
312
[Sklepmistři] Jan Charvát (1986)
187
[Kůrovcovo surovci] Jan Kůrka (1966)
347
[Duté šipky] Andrej Matyaš (1984)
268
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Jitka Poláchová (1990)
371
[GLEVA] Kryštof Trousil (2002)
244
[Sklepmistři] Miroslav Procházka (1979)
336
[Kůrovcovo surovci] Jiří Pospíšil (1982)
232
[Duté šipky] Dominik Hajník (1994)
248
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Kateřina Pospíšilová (1985)
249
[GLEVA] Martin Šindelář (1992)
257
[Sklepmistři] Petr Štěrba (1986)
331
[Kůrovcovo surovci] Daniel Šturc (1990)
299
[Duté šipky] Josef Charvát (1993)
327
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Hana Přígrodská (1979)
270
[GLEVA] Václav Šindelář (1996)
212
[Sklepmistři] Karel Vácha (1983)
297
[Kůrovcovo surovci] Daniel Suk (1997)
354
[Duté šipky] Martin Březka (1978)
215
2. kolo
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Ivana Charvátová (1989)
277
[GLEVA] Milan Štěpán (1959)
291
[Sklepmistři] Jan Charvát (1986)
223
[Kůrovcovo surovci] Jan Kůrka (1966)
264
[Duté šipky] Andrej Matyaš (1984)
209
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Jitka Poláchová (1990)
289
[GLEVA] Kryštof Trousil (2002)
237
[Sklepmistři] Miroslav Procházka (1979)
280
[Kůrovcovo surovci] Jiří Pospíšil (1982)
237
[Duté šipky] Dominik Hajník (1994)
224
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Kateřina Pospíšilová (1985)
336
[GLEVA] Martin Šindelář (1992)
215
[Sklepmistři] Petr Štěrba (1986)
284
[Kůrovcovo surovci] Daniel Šturc (1990)
259
[Duté šipky] Josef Charvát (1993)
280
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Hana Přígrodská (1979)
187
[GLEVA] Václav Šindelář (1996)
267
[Sklepmistři] Karel Vácha (1983)
256
[Kůrovcovo surovci] Daniel Suk (1997)
263
[Duté šipky] Martin Březka (1978)
246
3. kolo
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Ivana Charvátová (1989)
207
[GLEVA] Milan Štěpán (1959)
222
[Sklepmistři] Jan Charvát (1986)
264
[Kůrovcovo surovci] Jan Kůrka (1966)
275
[Duté šipky] Andrej Matyaš (1984)
293
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Jitka Poláchová (1990)
223
[GLEVA] Kryštof Trousil (2002)
215
[Sklepmistři] Miroslav Procházka (1979)
327
[Kůrovcovo surovci] Jiří Pospíšil (1982)
209
[Duté šipky] Dominik Hajník (1994)
326
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Kateřina Pospíšilová (1985)
249
[GLEVA] Martin Šindelář (1992)
322
[Sklepmistři] Petr Štěrba (1986)
347
[Kůrovcovo surovci] Daniel Šturc (1990)
348
[Duté šipky] Josef Charvát (1993)
289
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Hana Přígrodská (1979)
272
[GLEVA] Václav Šindelář (1996)
244
[Sklepmistři] Karel Vácha (1983)
242
[Kůrovcovo surovci] Daniel Suk (1997)
394
[Duté šipky] Martin Březka (1978)
406
pořadí týmů
# tým body
1 Kůrovcovo surovci 2803
2 Sklepmistři 2700
3 Duté šipky 2561
4 ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE 2505
5 GLEVA 2342
Popis Výsledek Kdo/Kde
Nejvyšší nához Martin Březka: 406 Duté šipky turnaj
Průměrný nához 274 turnaj
Nejlepší z týmu ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE Jitka Poláchová: 371 ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE turnaj
Nejlepší z týmu GLEVA Martin Šindelář: 322 GLEVA turnaj
Nejlepší z týmu Sklepmistři Petr Štěrba: 347 Sklepmistři turnaj
Nejlepší z týmu Kůrovcovo surovci Daniel Suk: 394 Kůrovcovo surovci turnaj
Nejlepší z týmu Duté šipky Martin Březka: 406 Duté šipky turnaj
Body týmu ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE 3234 turnaj
Body týmu GLEVA 3038 turnaj
Body týmu Sklepmistři 3374 turnaj
Body týmu Kůrovcovo surovci 3481 turnaj
Body týmu Duté šipky 3331 turnaj

celkové body hráčů

tým ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE
# hráč body
1 Jitka Poláchová 883
2 Kateřina Pospíšilová 834
3 Ivana Charvátová 788
4 Hana Přígrodská 729
tým GLEVA
# hráč body
1 Milan Štěpán 825
2 Martin Šindelář 794
3 Václav Šindelář 723
4 Kryštof Trousil 696
tým Sklepmistři
# hráč body
1 Petr Štěrba 962
2 Miroslav Procházka 943
3 Karel Vácha 795
4 Jan Charvát 674
tým Kůrovcovo surovci
# hráč body
1 Daniel Suk 1011
2 Daniel Šturc 906
3 Jan Kůrka 886
4 Jiří Pospíšil 678
tým Duté šipky
# hráč body
1 Josef Charvát 896
2 Martin Březka 867
3 Dominik Hajník 798
4 Andrej Matyaš 770