Turnaj, seriál č. 1, turnaj č. 5

hrací místo AJETO KLUB

Turnaj je dohraný

1. kolo
[Backseat men] Matyáš “Jednatel” Procházka
228
[TRIPLOST] Adam Kužela
322
[Oko] Ondřej Dub
296
[Géčka] Michal Kalicher
465
[Backseat men] Martin “Osmý pivo” Kolář
229
[TRIPLOST] Pavel Tatar
247
[Oko] Kateřina Husáková
246
[Géčka] Martin Sekelský
356
[Backseat men] Martin “Včas” Fila
203
[TRIPLOST] Jakub Doucha
345
[Oko] Martin Husák
280
[Géčka] Pavel Vostrovský
219
[Backseat men] Josef "MrakodraPH” Kůst
241
[Oko] Monika Hochmalová
292
[Géčka] Jan Daniel
404
2. kolo
[Backseat men] Matyáš “Jednatel” Procházka
248
[TRIPLOST] Adam Kužela
285
[Oko] Ondřej Dub
219
[Géčka] Michal Kalicher
350
[Backseat men] Martin “Osmý pivo” Kolář
260
[TRIPLOST] Pavel Tatar
241
[Oko] Kateřina Husáková
314
[Géčka] Martin Sekelský
280
[Backseat men] Martin “Včas” Fila
361
[TRIPLOST] Jakub Doucha
486
[Oko] Martin Husák
398
[Géčka] Pavel Vostrovský
258
[Backseat men] Josef "MrakodraPH” Kůst
246
[Oko] Monika Hochmalová
287
[Géčka] Jan Daniel
128
3. kolo
[Backseat men] Matyáš “Jednatel” Procházka
157
[TRIPLOST] Adam Kužela
304
[Oko] Ondřej Dub
318
[Géčka] Michal Kalicher
287
[Backseat men] Martin “Osmý pivo” Kolář
337
[TRIPLOST] Pavel Tatar
278
[Oko] Kateřina Husáková
275
[Géčka] Martin Sekelský
460
[Backseat men] Martin “Včas” Fila
179
[TRIPLOST] Jakub Doucha
300
[Oko] Martin Husák
335
[Géčka] Pavel Vostrovský
355
[Backseat men] Josef "MrakodraPH” Kůst
361
[Oko] Monika Hochmalová
210
[Géčka] Jan Daniel
319
pořadí týmů
# tým body
1 Géčka 3049
2 TRIPLOST 2808
3 Oko 2681
4 Backseat men 2417
Popis Výsledek Kdo/Kde
Nejvyšší nához Jakub Doucha: 486 TRIPLOST turnaj
Průměrný nához 294 turnaj
Nejlepší z týmu Backseat men Martin “Včas” Fila: 361 Backseat men turnaj
Nejlepší z týmu TRIPLOST Jakub Doucha: 486 TRIPLOST turnaj
Nejlepší z týmu Oko Martin Husák: 398 Oko turnaj
Nejlepší z týmu Géčka Michal Kalicher: 465 Géčka turnaj
Body týmu Backseat men 3050 turnaj
Body týmu TRIPLOST 2808 turnaj
Body týmu Oko 3470 turnaj
Body týmu Géčka 3881 turnaj

celkové body hráčů

tým Backseat men
# hráč body
1 Josef "MrakodraPH” Kůst 848
2 Martin “Osmý pivo” Kolář 826
3 Martin “Včas” Fila 743
4 Matyáš “Jednatel” Procházka 633
tým TRIPLOST
# hráč body
1 Jakub Doucha 1131
2 Adam Kužela 911
3 Pavel Tatar 766
tým Oko
# hráč body
1 Martin Husák 1013
2 Kateřina Husáková 835
3 Ondřej Dub 833
4 Monika Hochmalová 789
tým Géčka
# hráč body
1 Michal Kalicher 1102
2 Martin Sekelský 1096
3 Jan Daniel 851
4 Pavel Vostrovský 832