Turnaj, seriál č. 1, turnaj č. 4

hrací místo U NÁHONU

Turnaj je dohraný

1. kolo
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Ivana Charvátová (1989)
300
[GLEVA] Milan Štěpán (1959)
259
[Sklepmistři] Jan Charvát (1986)
283
[Kůrovcovo surovci] Jan Kůrka (1966)
281
[Duté šipky] Andrej Matyaš (1984)
198
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Jitka Poláchová (1990)
229
[GLEVA] Kryštof Trousil (2002)
239
[Sklepmistři] Miroslav Procházka (1979)
339
[Kůrovcovo surovci] Jiří Pospíšil (1982)
295
[Duté šipky] Dominik Hajník (1994)
224
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Kateřina Pospíšilová (1985)
235
[GLEVA] Martin Šindelář (1992)
309
[Sklepmistři] Petr Štěrba (1986)
249
[Kůrovcovo surovci] Daniel Šturc (1990)
298
[Duté šipky] Josef Charvát (1993)
334
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Hana Přígrodská (1979)
237
[GLEVA] Václav Šindelář (1996)
223
[Sklepmistři] Karel Vácha (1983)
284
[Kůrovcovo surovci] Daniel Suk (1997)
335
[Duté šipky] Martin Březka (1978)
255
2. kolo
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Ivana Charvátová (1989)
160
[GLEVA] Milan Štěpán (1959)
286
[Sklepmistři] Jan Charvát (1986)
340
[Kůrovcovo surovci] Jan Kůrka (1966)
391
[Duté šipky] Andrej Matyaš (1984)
161
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Jitka Poláchová (1990)
290
[GLEVA] Kryštof Trousil (2002)
226
[Sklepmistři] Miroslav Procházka (1979)
333
[Kůrovcovo surovci] Jiří Pospíšil (1982)
241
[Duté šipky] Dominik Hajník (1994)
341
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Kateřina Pospíšilová (1985)
247
[GLEVA] Martin Šindelář (1992)
273
[Sklepmistři] Petr Štěrba (1986)
275
[Kůrovcovo surovci] Daniel Šturc (1990)
273
[Duté šipky] Josef Charvát (1993)
298
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Hana Přígrodská (1979)
373
[GLEVA] Václav Šindelář (1996)
273
[Sklepmistři] Karel Vácha (1983)
242
[Kůrovcovo surovci] Daniel Suk (1997)
201
[Duté šipky] Martin Březka (1978)
351
3. kolo
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Ivana Charvátová (1989)
335
[GLEVA] Milan Štěpán (1959)
266
[Sklepmistři] Jan Charvát (1986)
444
[Kůrovcovo surovci] Jan Kůrka (1966)
202
[Duté šipky] Andrej Matyaš (1984)
290
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Jitka Poláchová (1990)
283
[GLEVA] Kryštof Trousil (2002)
266
[Sklepmistři] Miroslav Procházka (1979)
229
[Kůrovcovo surovci] Jiří Pospíšil (1982)
282
[Duté šipky] Dominik Hajník (1994)
303
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Kateřina Pospíšilová (1985)
306
[GLEVA] Martin Šindelář (1992)
317
[Sklepmistři] Petr Štěrba (1986)
260
[Kůrovcovo surovci] Daniel Šturc (1990)
262
[Duté šipky] Josef Charvát (1993)
330
[ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE] Hana Přígrodská (1979)
341
[GLEVA] Václav Šindelář (1996)
249
[Sklepmistři] Karel Vácha (1983)
242
[Kůrovcovo surovci] Daniel Suk (1997)
243
[Duté šipky] Martin Březka (1978)
285
pořadí týmů
# tým body
1 Sklepmistři 2752
2 Duté šipky 2721
3 ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE 2548
4 Kůrovcovo surovci 2525
5 GLEVA 2455
Popis Výsledek Kdo/Kde
Nejvyšší nához Jan Charvát: 444 Sklepmistři turnaj
Průměrný nához 279 turnaj
Nejlepší z týmu ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE Hana Přígrodská: 373 ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE turnaj
Nejlepší z týmu GLEVA Martin Šindelář: 317 GLEVA turnaj
Nejlepší z týmu Sklepmistři Jan Charvát: 444 Sklepmistři turnaj
Nejlepší z týmu Kůrovcovo surovci Jan Kůrka: 391 Kůrovcovo surovci turnaj
Nejlepší z týmu Duté šipky Martin Březka: 351 Duté šipky turnaj
Body týmu ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE 3336 turnaj
Body týmu GLEVA 3186 turnaj
Body týmu Sklepmistři 3520 turnaj
Body týmu Kůrovcovo surovci 3304 turnaj
Body týmu Duté šipky 3370 turnaj

celkové body hráčů

tým ROŽMITÁLSKÉ DRAČICE
# hráč body
1 Hana Přígrodská 951
2 Jitka Poláchová 802
3 Ivana Charvátová 795
4 Kateřina Pospíšilová 788
tým GLEVA
# hráč body
1 Martin Šindelář 899
2 Milan Štěpán 811
3 Václav Šindelář 745
4 Kryštof Trousil 731
tým Sklepmistři
# hráč body
1 Jan Charvát 1067
2 Miroslav Procházka 901
3 Petr Štěrba 784
4 Karel Vácha 768
tým Kůrovcovo surovci
# hráč body
1 Jan Kůrka 874
2 Daniel Šturc 833
3 Jiří Pospíšil 818
4 Daniel Suk 779
tým Duté šipky
# hráč body
1 Josef Charvát 962
2 Martin Březka 891
3 Dominik Hajník 868
4 Andrej Matyaš 649