Turnaj, seriál č. 1, turnaj č. 4

hrací místo ORIGINÁL 1869 INGOT

Turnaj je dohraný

1. kolo
[Oni] Pavel Dospěl (1989)
250
[Kámoši] Vojtěch Jaroš (1980)
298
[Tatran] Pavel Novotný (1990)
425
[Masky] Lukáš Vágner (1987)
354
[Ingot] Filip Fanta (1999)
350
[Oni] Ondřej Suchánek (1995)
348
[Kámoši] Tomáš Bukáček (1980)
328
[Tatran] Radek Kolouch (1982)
265
[Masky] Vojtěch Skryja (1990)
288
[Ingot] Ondřej Černý (1993)
250
[Oni] Milan Klíma (1988)
252
[Kámoši] Michal Dostál (1989)
252
[Tatran] Vít Kubový (1987)
486
[Masky] Miloslav Dvořák (1988)
252
[Ingot] Eduard Beneš (1968)
311
[Tatran] Jan Šťáral (1990)
403
2. kolo
[Oni] Pavel Dospěl (1989)
291
[Kámoši] Vojtěch Jaroš (1980)
508
[Tatran] Pavel Novotný (1990)
375
[Masky] Lukáš Vágner (1987)
337
[Ingot] Filip Fanta (1999)
381
[Oni] Ondřej Suchánek (1995)
310
[Kámoši] Tomáš Bukáček (1980)
282
[Tatran] Radek Kolouch (1982)
271
[Masky] Vojtěch Skryja (1990)
445
[Ingot] Ondřej Černý (1993)
155
[Oni] Milan Klíma (1988)
329
[Kámoši] Michal Dostál (1989)
349
[Tatran] Vít Kubový (1987)
414
[Masky] Miloslav Dvořák (1988)
368
[Ingot] Eduard Beneš (1968)
355
[Tatran] Jan Šťáral (1990)
337
3. kolo
[Oni] Pavel Dospěl (1989)
400
[Kámoši] Vojtěch Jaroš (1980)
421
[Tatran] Pavel Novotný (1990)
376
[Masky] Lukáš Vágner (1987)
322
[Ingot] Filip Fanta (1999)
338
[Oni] Ondřej Suchánek (1995)
320
[Kámoši] Tomáš Bukáček (1980)
246
[Tatran] Radek Kolouch (1982)
408
[Masky] Vojtěch Skryja (1990)
283
[Ingot] Ondřej Černý (1993)
193
[Oni] Milan Klíma (1988)
265
[Kámoši] Michal Dostál (1989)
432
[Tatran] Vít Kubový (1987)
441
[Masky] Miloslav Dvořák (1988)
182
[Ingot] Eduard Beneš (1968)
304
[Tatran] Jan Šťáral (1990)
299
pořadí týmů
# tým body
1 Tatran 3556
2 Kámoši 3116
3 Masky 2831
4 Oni 2765
5 Ingot 2637
Popis Výsledek Kdo/Kde
Nejvyšší nához Vojtěch Jaroš: 508 Kámoši turnaj
Průměrný nához 330 turnaj
Nejlepší z týmu Oni Pavel Dospěl: 400 Oni turnaj
Nejlepší z týmu Kámoši Vojtěch Jaroš: 508 Kámoši turnaj
Nejlepší z týmu Tatran Vít Kubový: 486 Tatran turnaj
Nejlepší z týmu Masky Vojtěch Skryja: 445 Masky turnaj
Nejlepší z týmu Ingot Filip Fanta: 381 Ingot turnaj
Body týmu Oni 2765 turnaj
Body týmu Kámoši 3116 turnaj
Body týmu Tatran 4500 turnaj
Body týmu Masky 2831 turnaj
Body týmu Ingot 2637 turnaj

celkové body hráčů

tým Oni
# hráč body
1 Ondřej Suchánek 978
2 Pavel Dospěl 941
3 Milan Klíma 846
tým Kámoši
# hráč body
1 Vojtěch Jaroš 1227
2 Michal Dostál 1033
3 Tomáš Bukáček 856
tým Tatran
# hráč body
1 Vít Kubový 1341
2 Pavel Novotný 1176
3 Jan Šťáral 1039
4 Radek Kolouch 944
tým Masky
# hráč body
1 Vojtěch Skryja 1016
2 Lukáš Vágner 1013
3 Miloslav Dvořák 802
tým Ingot
# hráč body
1 Filip Fanta 1069
2 Eduard Beneš 970
3 Ondřej Černý 598