Aktuální výsledky

Hrací místo
- Čtvrtek v 18:07 Testovací 123
ADMIRÁL Čtvrtek v 18:00 Pražská 1006, 48, Brandýs Nad Labem - Stará Boleslav 250 01
AJETO KLUB Čtvrtek v 18:00 šmeralova 130, 5, Praha 7 - Bubeneč 170 00
AJETO KLUB Úterý v 19:00 šmeralova 130, 5, Praha 7 - Bubeneč 170 00
AJETO KLUB Středa v 18:00 šmeralova 130, 5, Praha 7 - Bubeneč 170 00
AJETO KLUB Semifinále šmeralova 130, 5, Praha 7 - Bubeneč 170 00
AJETO KLUB Semifinále šmeralova 130, 5, Praha 7 - Bubeneč 170 00
AJETO KLUB Semifinále šmeralova 130, 5, Praha 7 - Bubeneč 170 00
AJETO KLUB Semifinále šmeralova 130, 5, Praha 7 - Bubeneč 170 00
ALEŠOVKA Pondělí v 18:15 Alešova 2130, 25, Aš 352 01
BAR CITY Pátek v 18:00 Klatovská Třída 2637, 160a, Plzeň - Jižní Předměstí 301 00
BAR CITY Semifinále Klatovská Třída 2637, 160a, Plzeň - Jižní Předměstí 301 00
BAR CITY Semifinále Klatovská Třída 2637, 160a, Plzeň - Jižní Předměstí 301 00
BAR FORMANKA Pátek v 19:07 Sametová 844, 23, Liberec Vi - Rochlice 460 06
BAR KENWAY Čtvrtek v 19:30 Táborova 592, Holýšov 345 62
BAR KLEC Středa v 19:00 Milánská 311, Praha 10 - Horní Měcholupy 109 00
BAR LP Středa v 19:00 Počernicka 509/85,Praha 10
BAR LP Pondělí v 19:00 Počernicka 509/85,Praha 10
BAR LP Středa v 19:00 Počernicka 509/85,Praha 10
BAR LP Semifinále Počernicka 509/85,Praha 10
BAR MACAO Středa v 18:00 Komenského 293, České Velenice 378 10
BAR MONTANA Středa v 18:00 Nádražní 244, Opočno 517 73
BAR NA ZASTÁVCE Středa v 18:30 čimická 269, 102, Praha 8 - Bohnice 181 00
BAR PAPER CLUB Pátek v 18:00 šimáčkova 15, Cheb 350 02
BAR U BŘÍZŮ Úterý v 18:00 Rokytnice 278, Vsetín - Rokytnice 755 01
BAR U ZLATÉ HUSY 2 Úterý v 19:00 Pražská 147, Písek - Pražské Předměstí 397 01
BAR U ZLATÉ HUSY 2 Semifinále Pražská 147, Písek - Pražské Předměstí 397 01
BARCA STEAK RESTAURANT Úterý v 18:00 Evropská 695, 73, Praha 6 - Dejvice 160 00
BEZ MINULOSTI Středa v 19:00 Strupčice 15, Strupčice 431 14
BINGO BAR Pondělí v 19:00 Linecká 218, Kaplice 382 41
BLANÍK U ŽIDA Pondělí v 18:00 Budovcova 1366, 12, Tábor 390 02
BOB KLUB Úterý v 18:00 Příkrá 642, Desná Ii 468 61
BOWLING BAR Čtvrtek v 18:00 Kollárova 707, 7, Mariánské Lázně - úšovice 353 01
BOWLING BAR Úterý v 18:00 Plánická 626, Klatovy Iv 339 01
BOWLING LUCERNA Pondělí v 18:00 Masarykova 448, 90, Plzeň - Doubravka 312 00
BOWLING LUCERNA Semifinále Masarykova 448, 90, Plzeň - Doubravka 312 00
BOWLING SMÍCHOV Pondělí v 18:00 Na Bělidle 407, 25, Praha 5 - Smíchov 150 00
BOWLING U PAPÍRNY Pondělí v 19:00 Papírnická 2570, 3, Plzeň - Východní Předměstí 326 00
Cafe & Club Pálava Pondělí v 18:00 čsa 123, 13, šternberk 785 01
CAFÉ BAR ŠTĚSTÍ Čtvrtek v 18:30 Husova 133, Jičín - Valdické Předměstí 506 01
CAFFÉ PANDA BAR Středa v 18:00 Vavřincův vrch 192/5Liberec I - Staré Město 460 01
CANDYS BAR Pondělí v 18:00 Průmyslová 651, Sezimovo ústí 391 02
CLUB BAR U ŽÍLY Neděle v 17:00 Havlíčkova 877, Chodov 357 35
DOUBLES Pondělí v 18:00 Trnkovo Nám. 1112, 2, Praha 5 - Barandov 150 00
DOUBLES Úterý v 19:00 Trnkovo Nám. 1112, 2, Praha 5 - Barandov 150 00
DOUBLES Semifinále Trnkovo Nám. 1112, 2, Praha 5 - Barandov 150 00
FLEAPIT BAR & MUSIC CLUB Středa v 18:00 Třeboradická 1772, 53, Praha 8 - Kobylisy 182 00
FORMANKA Pátek v 18:00 Sametová 844, 23, Liberec Vi - Rochlice 460 06
FORMANKA Semifinále Sametová 844, 23, Liberec Vi - Rochlice 460 06
GARAGE Pátek v 18:00 Soběslavská 2090, 28, Tábor 390 02
HERBA CAFE Pondělí v 20:00 Bořivojova 768, 70, Praha 3 - žižkov 130 00
HERBA CAFE Úterý v 19:00 Bořivojova 768, 70, Praha 3 - žižkov 130 00
HERNA Pátek v 18:00 Valentinská 261, Novosedlice 417 31
HERNA BAR TUNEL Úterý v 18:00 Mánesova 569, Domažlice - Týnské Předměstí 344 01
HERNA KOVÁRNA Pondělí v 18:00 Horská 2228, Varnsdorf 407 47
HERNA KOVÁRNA Semifinále Horská 2228, Varnsdorf 407 47
HOSPODA Středa v 18:05 Jílové U Držkova 87, Jílové U Držkova 468 22
HOSPODA BOUDA Středa v 19:00 Střezivojice 11, Dobřeň - Střezivojice 277 21
HOSPODA BOUDY Úterý v 18:00 Boudy 21, Boudy 398 04
HOSPODA GARÁŽ Pondělí v 18:00 Na Hrázi 190, Pardubice - Studánka 530 03
HOSPODA GARÁŽ Středa v 18:00 Na Hrázi 190, Pardubice - Studánka 530 03
HOSPODA HVJEZDA Pondělí v 19:30 Antonína Sochora 1340, 4, Teplice - Trnovany 415 01
HOSPODA MORAVAN Čtvrtek v 18:00 Opavská 17, Oldřišov 747 33
HOSPODA NA KOUPALIŠTI Pátek v 19:00 Skašov ., Skašov 336 01
HOSPODA POD SCHODAMA Pondělí v 18:30 Sídliště U Nového Nádraží 712, Bílina - Teplické Předměstí 418 01
HOSPODA POD STRÁNÍ Pondělí v 18:00 Milady Horákové 549, 53, Hradec Králové - Třebeš 500 06
HOSPODA POD STRÁNÍ Semifinále Milady Horákové 549, 53, Hradec Králové - Třebeš 500 06
HOSPODA TACHOVSKÁ Čtvrtek v 19:00 Tachovská 2189, Plzeň - Bolevec 323 00
HOSPODA TACHOVSKÁ Semifinále Tachovská 2189, Plzeň - Bolevec 323 00
HOSPODA TACHOVSKÁ Semifinále Tachovská 2189, Plzeň - Bolevec 323 00
HOSPODA TŘEBOVICE Úterý v 19:00 Třebovice 14, Třebovice 561 24
HOSPODA U ALBERTA Úterý v 19:00 šardice 828, šardice 696 13
HOSPODA U ALBERTA Pondělí v 19:00 šardice 828, šardice 696 13
HOSPODA U BRUŠTÍKŮ Čtvrtek v 18:00 Březová 52, Březová 687 67
HOSPODA U HŘIŠTĚ Pátek v 18:30 Chocenice 122, Chocenice 336 01
HOSPODA U ŠVAGRA Úterý v 18:00 Javorová 3121, Teplice 415 01
HOSPŮDKA ČERNÁ CESTA Středa v 20:15 ČERNÁ CESTA 107, 35 OLOMOUC - KLÁŠTERNÍ HRADISKO
HOSPŮDKA ČERNÁ CESTA Úterý v 18:00 ČERNÁ CESTA 107, 35 OLOMOUC - KLÁŠTERNÍ HRADISKO
HOSPŮDKA ČERNÁ CESTA Pondělí v 18:00 ČERNÁ CESTA 107, 35 OLOMOUC - KLÁŠTERNÍ HRADISKO
HOSPŮDKA ČERNÁ CESTA Semifinále ČERNÁ CESTA 107, 35 OLOMOUC - KLÁŠTERNÍ HRADISKO
HOSPŮDKA FRYMBURK Středa v 18:00 Frymburk 164, Frymburk 382 79
HOSPŮDKA NA HŘIŠTI Pátek v 18:00 Teplická 312, Děčín Ix - Bynov 405 02
HOSPŮDKA NA HŘIŠTI Středa v 18:00 Za Poštovskou Zahradou ., Praha 9 - Běchovice 190 11
HOSPŮDKA NA VRŠÍČKU Středa v 18:00 Křimická 460, 96, Plzeň - Skvrňany 318 00
HOSPŮDKA NA VRŠÍČKU, LITOHLAVY Pondělí v 19:00 Litohlavy 89, Litohlavy 337 01
HOSPŮDKA PETRŮVKY Středa v 18:00 Petrůvky 3, Petrůvky 675 52
HOSPŮDKA POHODA Středa v 19:00 Bohosudovská 373, 11, Krupka 417 41
HOSPŮDKA U DVORU Středa v 18:00 Zengrova 415, 35, Ostrava - Vítkovice 703 00
HOSPŮDKA U SOJKY Čtvrtek v 18:30 Nedakonice 269, Nedakonice 687 38
HOSPŮDKA U ŽABÁKA Čtvrtek v 18:00 Seník 90, Jankovice - Seník 535 01
HOSPŮDKA WOBEJVÁK Úterý v 18:00 Jiráskova 5339, Chomutov 430 03
HOSPŮDKA ZA VĚTREM Úterý v 18:00 Lidická 10, Líně 330 21
HOSPŮDKA ZÁLESÍ Středa v 18:00 Komenského 149, Humpolec 396 01
HOSTINEC Pátek v 19:00 Jarov 50, Jarov 335 01
HOSTINEC Čtvrtek v 19:00 Střížovice 66, Střížovice 332 07
HOSTINEC - SOKOLOVNA Úterý v 18:00 Prostřední 56, 7, Plzeň- Nová Hospoda 318 00
HOSTINEC ČESKÁ KUBICE Čtvrtek v 18:00 česká Kubice 60, česká Kubice 345 32
HOSTINEC NA KOPEČKU Čtvrtek v 18:00 Boženy Němcové 235, Chrast 538 51
HOSTINEC NA SVOBODĚ Pátek v 20:00 Hněvnice 1, Hněvnice 330 23
HOSTINEC NA SVOBODĚ Semifinále Hněvnice 1, Hněvnice 330 23
HOSTINEC PLÍSKOV Pátek v 21:00 Plískov 66, Plískov 338 08
HOSTINEC POD LIPAMI Úterý v 18:00 Hrdlív 19, Hrdlív 273 06
HOSTINEC PONĚDRAŽ Pátek v 18:00 Ponědraž 27, Ponědraž 379 01
HOSTINEC U BURIANŮ Čtvrtek v 18:00 Lužany 38, Lužany 334 54
HOSTINEC U KOLOUŠKŮ Pátek v 19:00 Hamr 22, Val - Hamr 391 81
HOSTINEC U LIP Pátek v 18:00 Starý Klíčov 106, Mrákov 345 01
HOSTINEC U NÁDRAŽÍ Úterý v 20:00 Sýkorova 194, Blovice 336 01
HOSTINEC ZALUŽANY Úterý v 18:00 Zalužany 176, Zalužany 262 84
HOSTINEC ŽILOV Pondělí v 18:30 žilov 35, žilov 330 11
HOTEL GRAND Pondělí v 18:00 Husova 134, Jaroměř- Pražské Předměstí 551 01
HOTEL JELEN Pondělí v 18:00 B.smetany 62, Nová Včelnice 378 42
HOTEL OSTAŠ Pátek v 18:30 Masarykovo Náměstí 22, Police Nad Metují 549 54
HOTEL PRAHA Čtvrtek v 18:00 Nový Svět 138, Harrachov - Nový Svět 512 46
HOTEL SLÁVIE Pátek v 18:00 Trhová Kamenice 78, Trhová Kamenice 539 52
KANCL Sobota v 18:00 Klatovská Třída 1529, 108, Plzeň - Jižní Předměstí 301 00
KARTAGO Pátek v 18:00 špálova 887, 17, Plzeň - Bolevec 323 00
KAVÁRNA LESANKA Úterý v 18:00 Cihelní 1345, 2, Bruntál 792 01
KD KRAVSKO + Středa v 19:00 Kravsko 41, Kravsko 671 51
KD KRAVSKO + Úterý v 18:00 Kravsko 41, Kravsko 671 51
KLUB PEPINO - BOWLING Úterý v 18:00 Bosonožská 329, 7, Brno - Starý Lískovec 625 00
KLUB PEPINO - BOWLING Čtvrtek v 18:00 Bosonožská 329, 7, Brno - Starý Lískovec 625 00
KLUB PEPINO - BOWLING Středa v 18:00 Bosonožská 329, 7, Brno - Starý Lískovec 625 00
KLUB PEPINO - BOWLING Semifinále Bosonožská 329, 7, Brno - Starý Lískovec 625 00
KULTURNÍ DŮM Středa v 19:00 Prap. Veitla 23, Nýrsko 340 22
KUŽELNA BAR Čtvrtek v 19:00 Tyršova 624, Jemnice 675 31
KUŽELNA BAR Pátek v 19:00 Tyršova 624, Jemnice 675 31
LE FAKAP CAFE&BAR Pondělí v 19:00 Zvoníčkova 1927, 5, Praha 6 - Břevnov 162 00
LIDOVÝ DŮM Pátek v 18:00 Tesařská 728, 159, Aš 352 01
LIDOVÝ DŮM Středa v 18:59 Spojová 194, štěnovice 332 09
LIDOVÝ DŮM Pátek v 19:00 Havlíčkova 89, Sušice I 342 01
LUCKY BAR BŘEZINY Středa v 19:00 Kosmonautů 179, Děčín Xxvii - Březiny 405 02
LUNA Pondělí v 18:00 Stránského 1909, Litoměřice - Předměstí 412 01
LUNA Semifinále Stránského 1909, Litoměřice - Předměstí 412 01
MARTINSKÁ HOSPODA Pátek v 19:00 Neurazy 20, Neurazy 335 55
MĚSTSKÉ KULTURNÍ STŘEDISKO KRALOVICE Pondělí v 19:00 Na Palcátech 352, Kralovice 331 41
MĚSTSKÝ DŮM METEOR Středa v 18:30 Masarykova 503, Nové Sedlo 357 34
MĚSTSKÝ DŮM METEOR Semifinále Masarykova 503, Nové Sedlo 357 34
Modrá hvězda Pondělí v 19:00 Náměstí Osvobození 28, Teplice -Hudcov
MUSIC RO - KO Pátek v 18:00 Volšovská 1183, Sušice Ii 342 01
NA HŘIŠTI PRŮHONICE Pátek v 19:00 Dobřejovická 762, Průhonice 252 43
NA KOVÁRNĚ Pátek v 19:00 Moravská Chrastová 38, Brněnec - Moravská Chrastová 569 04
NA MYSLIVNĚ Úterý v 18:00 Antonína Sovy 161, Lukavec 394 26
NA RYCHTĚ Úterý v 18:00 černokostelecká 577, 1, říčany 251 01
NAŠE HOSPODA Pondělí v 19:00 Palackého Náměstí 67, Hořice 508 01
NEKMÍŘSKÁ HOSPODA Pátek v 18:00 Nekmíř 114, Nekmíř 331 52
Nová Maxima Semifinále Český Krumlov
OBČERSTVENÍ FOTBALOVÉ HŘIŠTĚ Pátek v 18:00 Vysoká 8, Vysoká 277 24
OBECNÍ HOSTINEC Pátek v 18:30 Šonov U Nového Města Nad Metují 170, Provodov-šonov 549 08
OBECNÍ HOSTINEC Semifinále Šonov U Nového Města Nad Metují 170, Provodov-šonov 549 08
ORIGINÁL 1869 Čtvrtek v 18:00 Josefy Faimonové 2552, 11b, Brno - Líšeň 628 00
ORIGINÁL 1869 Úterý v 18:00 Josefy Faimonové 2552, 11b, Brno - Líšeň 628 00
ORIGINÁL 1869 Semifinále Josefy Faimonové 2552, 11b, Brno - Líšeň 628 00
ORIGINÁL 1869 - KULTURNÍ DŮM JAS Středa v 18:00 Jablonského 1254, 39, Plzeň - Východní Předměstí 326 00
ORIGINÁL 1869 FAJX - RESTAURACE G Pátek v 18:00 Obránců Míru 1186, Lomnice Nad Popelkou 512 51
ORIGINÁL 1869 FLORA Pondělí v 18:01 Vrchlického 2363, Kladno - Kročehlavy 272 01
ORIGINÁL 1869 INGOT Úterý v 18:00 Nádražní 1142, 46, žďár Nad Sázavou 6 591 01
ORIGINÁL 1869 INGOT Semifinále Nádražní 1142, 46, žďár Nad Sázavou 6 591 01
ORIGINÁL 1869 SPORTCENTRUM HANGÁR Středa v 18:00 žerotínova 1370, Valašské Meziříčí 757 01
ORIGINÁL 1869 SPORTCENTRUM HANGÁR Úterý v 18:00 žerotínova 1370, Valašské Meziříčí 757 01
ORIGINÁL 1869 SPORTCENTRUM HANGÁR Pondělí v 18:00 žerotínova 1370, Valašské Meziříčí 757 01
ORIGINÁL 1869 SPORTCENTRUM HANGÁR Semifinále žerotínova 1370, Valašské Meziříčí 757 01
ORIGINÁL 1869 U VÁCLAVA Pondělí v 18:00 Družstevní 647, Rokycany - Nové Město 337 01
PALMA Pondělí v 19:00 Krátká 13, Kutná Hora - šipší 284 01
PIVNICE ČEWA Čtvrtek v 18:30 Na Průtahu 1840, Kadaň 432 01
PIVNICE FANTASIE Úterý v 19:00 Prusíkova 2577, 16, Praha 5 - Stodůlky 155 00
PIVNICE KORUNA Úterý v 18:00 Havlíčkova 75, Rožmitál Pod Třemšínem 262 42
PIVNICE LUCERNA Pondělí v 18:00 čsl. Armády 37, Kadaň 432 01
PIVNICE NA VINICÍCH Středa v 19:00 Hodonínská 1061, 61, Plzeň - Severní Předměstí 323 00
PIVNICE OÁZA Pondělí v 19:00 Počernická 473, 81, Praha 10 - Malešice 108 00
PIVNICE PLZEŇKA Úterý v 19:00 Sídliště 408, Velešín 382 32
PIVNICE PRÁDELNA Středa v 18:00 Lesní 1038, 7, Plzeň – Doubravka 312 00
PIVNICE STROMOVKA Středa v 19:00 Družstevní 723, Chrudim - Chrudim Ii 537 05
PIVNICE ŠIMEROVKA Středa v 19:00 šimerova 402, 18, Plzeň - Doudlevce 301 00
PIVNICE U CHMELÍŘŮ Úterý v 18:00 Klostrmannova 1058, Rokycany – Plzeňské Předměstí 337 01
PIVNICE U KANCE Pátek v 18:00 Šeříková č.p. 1173, Most 43401
PIVNICE U MRTVOLY Pátek v 18:30 Mrázkova 698, Soběslav Iii 392 01
PIVNICE U SVĚTA Pondělí v 18:15 Zenklova 465, 31, Praha 8 - Libeň 180 00
PIVNICE U TOMA Středa v 18:00 Opletalova 28, 10, Bruntál 792 01
PIVNICE VÝMĚNÍK Pondělí v 18:00 E. Rošického ., české Budějovice 2 370 05
PLZEŇSKÁ PIVNICE Úterý v 19:00 Nám. J. Hrubého 37, Kardašova Řečice 378 21
PLZEŇSKÁ PIVNICE Středa v 18:00 Nám. J. Hrubého 37, Kardašova Řečice 378 21
PLZEŇSKÁ PIVNICE Semifinále Nám. J. Hrubého 37, Kardašova Řečice 378 21
POHOSTINSTVÍ EMY Pátek v 19:00 Masarykova 32, Třebívlice 411 15
POHOSTINSTVÍ NA TERASE Pátek v 19:00 Knínice U Boskovic 137, Knínice U Boskovic 679 34
POHOSTINSTVÍ U HOUDKŮ Úterý v 19:00 Netunice 47, Netunice 332 04
POHOSTINSTVÍ U KUBY Pondělí v 18:00 Sedlec 76, Sedlec 691 21
POHOSTINSTVÍ U RICHTRŮ Pondělí v 18:00 Družstevní 461, Horoměřice 252 62
PUB&BAR ZELENÁ MŮZA Čtvrtek v 18:01 žukovského 887, 2, Praha 6 - Ruzyně 161 00
RACHOTA BAR Úterý v 18:00 Pražská 70, Benátky Nad Jizerou Ii 294 71
RACHOTA BAR Středa v 18:00 Pražská 70, Benátky Nad Jizerou Ii 294 71
RAPIDBAR65 Čtvrtek v 18:00 Křižíkova 163, 33, Praha 8 - Karlín 186 00
Republica Bar Pátek v 19:30 úvalská 619, 30, Karlovy Vary 360 01
RESTART 22 Úterý v 18:00 Radobyčická 678, 6, Plzeň 3 - Jižní Předměstí 301 00
RESTAURACE ALEX Středa v 18:00 švabinského 1818, Sokolov 356 01
RESTAURACE ALFA Čtvrtek v 19:00 Na úlehli 1274, 3, Praha 4 - Michle 141 00
RESTAURACE ALFA Středa v 18:30 Na úlehli 1274, 3, Praha 4 - Michle 141 00
RESTAURACE BARBORKA Středa v 18:00 Dělnická 722, Kolín Ii 280 02
RESTAURACE BEER AND BURGER Pondělí v 19:00 Tržní 421, Litvínov 436 01
RESTAURACE BEER AND BURGER Semifinále Tržní 421, Litvínov 436 01
RESTAURACE BUNKR Pátek v 20:00 Zázvorkova 3, 25, Praha 5 - Lužiny 150 00
RESTAURACE BUNKR Pondělí v 18:00 Krušnohorská 90, 16, Dubí 417 01
RESTAURACE ČERNÝ KŮŇ Čtvrtek v 18:00 Boženy Němcové 67, červený Kostelec 549 41
RESTAURACE DRUŽBA Pondělí v 18:00 Prokopa Velikého 691, Vysoké Mýto - Litomyšlské Předměstí 566 01
RESTAURACE DRUŽBA Semifinále Prokopa Velikého 691, Vysoké Mýto - Litomyšlské Předměstí 566 01
RESTAURACE FORMANKA Pondělí v 18:00 Na Návsi 103, Vejprnice 330 27
RESTAURACE HOMOLKA Pátek v 19:00 Nerudova 1426, úvaly 250 82
RESTAURACE CHÁROVNA Čtvrtek v 18:00 štít 24, Klamoš - štít 503 51
RESTAURACE JOKY Středa v 18:30 Stará Chodovská 111, Chodov - Stará Chodovská 357 35
RESTAURACE KAVALÍRKA Středa v 20:00 Tichá 56, český Krumlov - Nové Spolí 381 01
RESTAURACE KD VOLDUCHY Čtvrtek v 18:00 Volduchy 97, Volduchy 338 22
RESTAURACE KINO SMRŽOVKA Středa v 18:05 Havlíčkova 816, Smržovka 468 51
RESTAURACE KINO SMRŽOVKA Semifinále Havlíčkova 816, Smržovka 468 51
RESTAURACE KINO SMRŽOVKA Semifinále Havlíčkova 816, Smržovka 468 51
RESTAURACE KLUB Pondělí v 18:00 Mírové Nám. 69, štětí 411 08
RESTAURACE KLUB Úterý v 18:00 Mírové Nám. 69, štětí 411 08
RESTAURACE KOTELNA Čtvrtek v 18:00 17. Listopadu 1210, 2, Opava - Kylešovice 747 06
RESTAURACE KOTELNA Semifinále 17. Listopadu 1210, 2, Opava - Kylešovice 747 06
RESTAURACE KOTELNA Semifinále 17. Listopadu 1210, 2, Opava - Kylešovice 747 06
RESTAURACE KRAUSKA Úterý v 18:00 Palackého 65, 22, Dubí - Běhánky 417 02
RESTAURACE KULTURNÍ DŮM Pondělí v 18:00 Polepy 185, Polepy 411 47
RESTAURACE KUŽELNA Středa v 18:30 Hazlov 454, Hazlov 351 32
RESTAURACE LÍPA Pondělí v 18:00 Svépomoc 680, Sezimovo ústí 391 02
RESTAURACE MÁJ Středa v 18:00 K. štěcha 1355, 28, české Budějovice 2 370 05
RESTAURACE NA BORKU Středa v 18:00 Borek 5, Borek 277 14
Restaurace na hřišti Pátek v 18:00 Hlavní 197, Zvole 252 45
RESTAURACE NA HŘIŠTI Úterý v 18:30 Sportovní 428, česká Skalice 552 03
RESTAURACE NA PĚTCE Čtvrtek v 18:00 Husovo Náměstí 5, Vamberk 517 54
RESTAURACE NA RADOSTI Středa v 18:00 Chválenice 134, Chválenice 332 05
RESTAURACE PEACH PIT Čtvrtek v 18:00 U čerpací Stanice ., Tučapy 391 26
RESTAURACE POD HŮRKOU Pátek v 18:00 Nádražní 179, Klatovy Iii 339 01
RESTAURACE POD HŮRKOU Semifinále Nádražní 179, Klatovy Iii 339 01
RESTAURACE PUŠKIN Pondělí v 18:30 Bojanovická 3144, Praha 4 - Spořilov 140 00
RESTAURACE SATANKA Pátek v 19:00 Střelničná 1347, 47, Praha 8 - Kobylisy 182 00
RESTAURACE SKLENÍK Středa v 18:00 Náměstí Snp 389, Kynšperk 357 51
RESTAURACE SLÁVIE Pátek v 19:00 Ve Dvoře 1441, 3, Most 434 01
RESTAURACE SPARTA Pondělí v 19:00 Na Šachtě 59 Líně Sulkov 330 21
RESTAURACE SPORT Pátek v 19:00 Volšovská 42, Sušice Ii 342 01
RESTAURACE U ČTYŘ BERNARDÝNŮ Středa v 18:00 Novodvorská 1176, 112, Praha 4 - Braník 142 00
RESTAURACE U JÁNA Čtvrtek v 18:00 Jateční 854, Kolín - Kolín Iv 280 02
RESTAURACE U JEZÍRKA Středa v 19:00 Tuřany 157, Tuřany 273 79
RESTAURACE U KÁČI Pátek v 18:00 Jana Kubelíka 1753, 1, Most 434 01
RESTAURACE U KAPLIČKY Úterý v 20:00 U Kapličky 5, Lahošť 417 25
RESTAURACE U KOSTKŮ Úterý v 18:00 V Malé Doubravce 184, 22, Plzeň - Doubravka 312 00
RESTAURACE U KUKLŮ Středa v 19:30 Náměstí Mudr. J. Svobody 32, Zruč Nad Sázavou 285 22
RESTAURACE U LÍPY Pátek v 18:00 Záchlumí 79, Záchlumí 349 01
RESTAURACE U PAVLÍČKŮ Pondělí v 18:30 Na Výfuku 42, Kolín Vi 280 02
RESTAURACE U PUŠTÍKA Úterý v 18:00 Na stráni 724, Tachov 347 01
RESTAURACE U RŮŽOVÉHO SADU Pondělí v 18:00 Mánesova 1407, 89, Praha 2 - Vinohrady 120 00
RESTAURACE U RYTÍŘE Úterý v 18:00 Na Hejtmance 2378, 5, Zábřeh 789 01
RESTAURACE U SOUDU Pátek v 18:00 Duchcovská 584/7, Teplice 415 01
RESTAURACE U VRBY Pondělí v 18:00 9. Května 684, Sezimovo ústí 391 02
RESTAURACE U VRBY Semifinále 9. Května 684, Sezimovo ústí 391 02
RESTAURACE URAN Čtvrtek v 18:00 Revoluční 196, Stráž Pod Ralskem 471 27
RESTAURACE V DOMOVĚ Pátek v 18:32 U Uranie 1301, 19, Praha 7 - Holešovice 170 00
RESTAURACE V HÁJI Čtvrtek v 19:30 U Průhonu 1070, 25, Praha 7 - Holešovice 170 00
RESTAURACE ZA VODOJEMEM Čtvrtek v 18:05 Novoměstská 232, Chrudim Ii 537 01
RESTAURACE ZA VODOJEMEM Semifinále Novoměstská 232, Chrudim Ii 537 01
RESTAURACE ŽELEZNÁ Čtvrtek v 20:00 železná 28, železná 266 01
RESTAURACE ŽELIVKA Středa v 18:30 Vazovova 3229, 1, Praha 4 - Modřany 143 00
RESTRAURACE NA HRÁZI Středa v 18:00 šumavská 597, český Krumlov 381 01
RYBÁRNA Středa v 18:00 Školní 52, Plasy 331 01
SAINT TROPEZ Čtvrtek v 18:00 částkova 2173, 38, Plzeň - Východní Předměstí 326 00
SEVERKA Pátek v 18:00 Družstevní 2458, 2, Cheb 350 02
SEVERKA Semifinále Družstevní 2458, 2, Cheb 350 02
SLOVAN Semifinále Kadaň, Chomutovská 1976
SNACK-BAR Pondělí v 19:00 Palackého Náměstí 84, Strakonice I 386 01
SOUKROMÝ KLUB U DRAKA Sobota v 17:00 Svojšín 134, Svojšín 349 01
SPOLKOVÝ DŮM Pátek v 18:00 Palackého 515, Přeštice 334 01
SPOLKOVÝ DŮM Semifinále Palackého 515, Přeštice 334 01
Sport Aréna Třebíč Středa v 18:00 Kap. Jaroše 750, 10, Třebíč - Nové Dvory 674 01
SPORT BAR Úterý v 18:00 Sportovní 284, česká Ves 790 81
SPORT BAR Středa v 18:00 Komenského Nám. 286, 17, Třebíč - Stařečka 674 01
SPORT BAR Úterý v 19:00 čechova 406, Písek - Pražské Předměstí 397 01
SPORT BAR Pátek v 18:00 Purkyňova 173, Nový Bor - Arnultovice 473 01
SPORT BAR ASTRA Úterý v 18:00 Dlouhá 964, 57, Plzeň - Lobzy 312 00
SPORT BAR COLUMBIA Úterý v 18:00 Duchcovská 2602, Teplice 415 01
SPORT BAR GALAXIE Pondělí v 18:00 Antonína Sovy 3009, česká Lípa 470 01
SPORT BAR GALAXIE. Úterý v 18:05 Bezděkovská 162, Strakonice Ii 386 01
SPORT BAR KONGO Středa v 20:00 Nový Dvůr 232, Letohrad 561 51
SPORT BAR NA RŮŽKU Středa v 18:15 Třída 1. Máje 132, Horní Bříza 330 12
SPORT BAR SIESTA Pondělí v 18:00 Světlogorská 2767, Tábor 390 05
SPORT CLUB DOMEČEK Čtvrtek v 18:00 Legií 48, 6, Liberec Xii - Staré Pavlovice 460 01
SPORTBAR KAČAMBA Pátek v 20:00 Sokolovská 1273/150, Praha 8 - Libeň 180 00
SPORTBAR NA ŘÁDKU Úterý v 18:00 Sídl. Dukelských Hrdinů 2686, 4, Břeclav 690 02
SPORTBAR NA ŘÁDKU Pondělí v 18:00 Sídl. Dukelských Hrdinů 2686, 4, Břeclav 690 02
ŠENKOVNA Pátek v 18:00 Nové Náměstí 1750, česká Třebová 560 02
ŠKODA BAR Čtvrtek v 19:00 Nušlova 4, Praha 5 - Nové Butovice 150 00
ŠOLCOVNA Úterý v 18:00 Matúškova 831, 1, Praha 4 - Háje 149 00
TIP SPORT BAR BŘIDLIČNÁ Pondělí v 19:00 Nábřežní 431, Břidličná 793 51
TIP SPORT BAR BŘIDLIČNÁ Středa v 19:00 Nábřežní 431, Břidličná 793 51
TIPÁČ Semifinále Horská Cesta 1243, 6, Duchcov 419 01
TIPÁČ Semifinále Horská Cesta 1243, 6, Duchcov 419 01
TIPSPORT Úterý v 18:00 Albrechtická 2175, 35, Krnov - Pod Bezručovým Vrchem 794 01
U ČÍŽKŮ Čtvrtek v 18:00 Dobrovského 1706, 20, Plzeň 301 00
U HRDLIČKŮ Středa v 18:00 V Podhájí 281, 9, Rumburk 1 408 01
U HRNEČKŮ Čtvrtek v 20:00 Kostelní Radouň 49, Kostelní Radouň 378 42
U CHOVATELŮ Pátek v 18:00 Mariánská 14, Sušice Iii 342 01
U IVANY Čtvrtek v 19:30 Brandlova 1639, 6, Praha 4 - Chodov 149 00
U IVANY Úterý v 19:30 Brandlova 1639, 6, Praha 4 - Chodov 149 00
U IVANY Semifinále Brandlova 1639, 6, Praha 4 - Chodov 149 00
U JOŽANA Pátek v 18:00 Tuchořice 158, Tuchořice 439 69
U KULÍKŮ Čtvrtek v 19:00 Novoměstská 510, Raspenava 464 01
U MADEJŮ Čtvrtek v 19:00 Hořice Na šumavě 45, Hořice Na šumavě 382 22
U MAZANÉHO KOJOTA Středa v 18:00 Americká ., Kladno - Kročehlavy 272 01
U MIŠÁKA Pátek v 19:00 čapkova 473, 12a, Jiříkov - Starý Jiříkov 407 53
U VEMENÁČE Pondělí v 18:00 Kamenný Přívoz 12, Kamenný Přívoz 252 82
U VIDLIČEK Pondělí v 18:00 černilov 38, černilov 503 43
ÚPLNĚ JINÁ HOSPODA Pondělí v 18:00 červené Pečky 266, červené Pečky 281 21
ÚPLNĚ JINÁ HOSPODA Semifinále červené Pečky 266, červené Pečky 281 21
V+M NÁDRAŽNÍ RESTAURANT 1 Pátek v 18:00 Dukelské Náměstí 269, Přelouč 535 01
Hrací místo
ADMIRÁL Pražská 1006, 48, Brandýs Nad Labem - Stará Boleslav 250 01
AJETO KLUB šmeralova 130, 5, Praha 7 - Bubeneč 170 00
ALEŠOVKA Alešova 2130, 25, Aš 352 01
BAR CITY Klatovská Třída 2637, 160a, Plzeň - Jižní Předměstí 301 00
BAR FORMANKA Sametová 844, 23, Liberec Vi - Rochlice 460 06
BAR KENWAY Táborova 592, Holýšov 345 62
BAR KLEC Milánská 311, Praha 10 - Horní Měcholupy 109 00
BAR LP Počernicka 509/85,Praha 10
BAR MACAO Komenského 293, České Velenice 378 10
BAR MONTANA Nádražní 244, Opočno 517 73
BAR NA ZASTÁVCE čimická 269, 102, Praha 8 - Bohnice 181 00
BAR PAPER CLUB šimáčkova 15, Cheb 350 02
BAR U BŘÍZŮ Rokytnice 278, Vsetín - Rokytnice 755 01
BAR U ZLATÉ HUSY 2 Pražská 147, Písek - Pražské Předměstí 397 01
BARCA STEAK RESTAURANT Evropská 695, 73, Praha 6 - Dejvice 160 00
BEZ MINULOSTI Strupčice 15, Strupčice 431 14
BINGO BAR Linecká 218, Kaplice 382 41
BLANÍK U ŽIDA Budovcova 1366, 12, Tábor 390 02
BOB KLUB Příkrá 642, Desná Ii 468 61
BOWLING BAR Plánická 626, Klatovy Iv 339 01
BOWLING BAR Kollárova 707, 7, Mariánské Lázně - úšovice 353 01
BOWLING LUCERNA Masarykova 448, 90, Plzeň - Doubravka 312 00
BOWLING SMÍCHOV Na Bělidle 407, 25, Praha 5 - Smíchov 150 00
BOWLING U PAPÍRNY Papírnická 2570, 3, Plzeň - Východní Předměstí 326 00
Cafe & Club Pálava čsa 123, 13, šternberk 785 01
CAFÉ BAR ŠTĚSTÍ Husova 133, Jičín - Valdické Předměstí 506 01
CAFFÉ PANDA BAR Vavřincův vrch 192/5Liberec I - Staré Město 460 01
CANDYS BAR Průmyslová 651, Sezimovo ústí 391 02
CLUB BAR U ŽÍLY Havlíčkova 877, Chodov 357 35
DOUBLES Trnkovo Nám. 1112, 2, Praha 5 - Barandov 150 00
FLEAPIT BAR & MUSIC CLUB Třeboradická 1772, 53, Praha 8 - Kobylisy 182 00
FORMANKA Sametová 844, 23, Liberec Vi - Rochlice 460 06
GARAGE Soběslavská 2090, 28, Tábor 390 02
HERBA CAFE Bořivojova 768, 70, Praha 3 - žižkov 130 00
HERNA Valentinská 261, Novosedlice 417 31
HERNA BAR TUNEL Mánesova 569, Domažlice - Týnské Předměstí 344 01
HERNA KOVÁRNA Horská 2228, Varnsdorf 407 47
HOSPODA Jílové U Držkova 87, Jílové U Držkova 468 22
HOSPODA BOUDA Střezivojice 11, Dobřeň - Střezivojice 277 21
HOSPODA BOUDY Boudy 21, Boudy 398 04
HOSPODA GARÁŽ Na Hrázi 190, Pardubice - Studánka 530 03
HOSPODA HVJEZDA Antonína Sochora 1340, 4, Teplice - Trnovany 415 01
HOSPODA MORAVAN Opavská 17, Oldřišov 747 33
HOSPODA NA KOUPALIŠTI Skašov ., Skašov 336 01
HOSPODA POD SCHODAMA Sídliště U Nového Nádraží 712, Bílina - Teplické Předměstí 418 01
HOSPODA POD STRÁNÍ Milady Horákové 549, 53, Hradec Králové - Třebeš 500 06
HOSPODA TACHOVSKÁ Tachovská 2189, Plzeň - Bolevec 323 00
HOSPODA TŘEBOVICE Třebovice 14, Třebovice 561 24
HOSPODA U ALBERTA šardice 828, šardice 696 13
HOSPODA U BRUŠTÍKŮ Březová 52, Březová 687 67
HOSPODA U HŘIŠTĚ Chocenice 122, Chocenice 336 01
HOSPODA U ŠVAGRA Javorová 3121, Teplice 415 01
HOSPŮDKA ČERNÁ CESTA ČERNÁ CESTA 107, 35 OLOMOUC - KLÁŠTERNÍ HRADISKO
HOSPŮDKA FRYMBURK Frymburk 164, Frymburk 382 79
HOSPŮDKA NA HŘIŠTI Teplická 312, Děčín Ix - Bynov 405 02
HOSPŮDKA NA HŘIŠTI Za Poštovskou Zahradou ., Praha 9 - Běchovice 190 11
HOSPŮDKA NA VRŠÍČKU Křimická 460, 96, Plzeň - Skvrňany 318 00
HOSPŮDKA NA VRŠÍČKU, LITOHLAVY Litohlavy 89, Litohlavy 337 01
HOSPŮDKA PETRŮVKY Petrůvky 3, Petrůvky 675 52
HOSPŮDKA POHODA Bohosudovská 373, 11, Krupka 417 41
HOSPŮDKA U DVORU Zengrova 415, 35, Ostrava - Vítkovice 703 00
HOSPŮDKA U SOJKY Nedakonice 269, Nedakonice 687 38
HOSPŮDKA U ŽABÁKA Seník 90, Jankovice - Seník 535 01
HOSPŮDKA WOBEJVÁK Jiráskova 5339, Chomutov 430 03
HOSPŮDKA ZA VĚTREM Lidická 10, Líně 330 21
HOSPŮDKA ZÁLESÍ Komenského 149, Humpolec 396 01
HOSTINEC Jarov 50, Jarov 335 01
HOSTINEC Střížovice 66, Střížovice 332 07
HOSTINEC - SOKOLOVNA Prostřední 56, 7, Plzeň- Nová Hospoda 318 00
HOSTINEC ČESKÁ KUBICE česká Kubice 60, česká Kubice 345 32
HOSTINEC NA KOPEČKU Boženy Němcové 235, Chrast 538 51
HOSTINEC NA SVOBODĚ Hněvnice 1, Hněvnice 330 23
HOSTINEC PLÍSKOV Plískov 66, Plískov 338 08
HOSTINEC POD LIPAMI Hrdlív 19, Hrdlív 273 06
HOSTINEC PONĚDRAŽ Ponědraž 27, Ponědraž 379 01
HOSTINEC U BURIANŮ Lužany 38, Lužany 334 54
HOSTINEC U KOLOUŠKŮ Hamr 22, Val - Hamr 391 81
HOSTINEC U LIP Starý Klíčov 106, Mrákov 345 01
HOSTINEC U NÁDRAŽÍ Sýkorova 194, Blovice 336 01
HOSTINEC ŽILOV žilov 35, žilov 330 11
HOTEL GRAND Husova 134, Jaroměř- Pražské Předměstí 551 01
HOTEL JELEN B.smetany 62, Nová Včelnice 378 42
HOTEL OSTAŠ Masarykovo Náměstí 22, Police Nad Metují 549 54
HOTEL PRAHA Nový Svět 138, Harrachov - Nový Svět 512 46
HOTEL SLÁVIE Trhová Kamenice 78, Trhová Kamenice 539 52
KANCL Klatovská Třída 1529, 108, Plzeň - Jižní Předměstí 301 00
KARTAGO špálova 887, 17, Plzeň - Bolevec 323 00
KAVÁRNA LESANKA Cihelní 1345, 2, Bruntál 792 01
KD KRAVSKO + Kravsko 41, Kravsko 671 51
KLUB PEPINO - BOWLING Bosonožská 329, 7, Brno - Starý Lískovec 625 00
KULTURNÍ DŮM Prap. Veitla 23, Nýrsko 340 22
KUŽELNA BAR Tyršova 624, Jemnice 675 31
LE FAKAP CAFE&BAR Zvoníčkova 1927, 5, Praha 6 - Břevnov 162 00
LIDOVÝ DŮM Spojová 194, štěnovice 332 09
LIDOVÝ DŮM Tesařská 728, 159, Aš 352 01
LIDOVÝ DŮM Havlíčkova 89, Sušice I 342 01
LUCKY BAR BŘEZINY Kosmonautů 179, Děčín Xxvii - Březiny 405 02
LUNA Stránského 1909, Litoměřice - Předměstí 412 01
MARTINSKÁ HOSPODA Neurazy 20, Neurazy 335 55
MĚSTSKÉ KULTURNÍ STŘEDISKO KRALOVICE Na Palcátech 352, Kralovice 331 41
MĚSTSKÝ DŮM METEOR Masarykova 503, Nové Sedlo 357 34
Modrá hvězda Náměstí Osvobození 28, Teplice -Hudcov
MUSIC RO - KO Volšovská 1183, Sušice Ii 342 01
NA HŘIŠTI PRŮHONICE Dobřejovická 762, Průhonice 252 43
NA KOVÁRNĚ Moravská Chrastová 38, Brněnec - Moravská Chrastová 569 04
NA MYSLIVNĚ Antonína Sovy 161, Lukavec 394 26
NA RYCHTĚ černokostelecká 577, 1, říčany 251 01
NAŠE HOSPODA Palackého Náměstí 67, Hořice 508 01
NEKMÍŘSKÁ HOSPODA Nekmíř 114, Nekmíř 331 52
Nová Maxima Český Krumlov
OBČERSTVENÍ FOTBALOVÉ HŘIŠTĚ Vysoká 8, Vysoká 277 24
OBECNÍ HOSTINEC Šonov U Nového Města Nad Metují 170, Provodov-šonov 549 08
ORIGINÁL 1869 Josefy Faimonové 2552, 11b, Brno - Líšeň 628 00
ORIGINÁL 1869 - KULTURNÍ DŮM JAS Jablonského 1254, 39, Plzeň - Východní Předměstí 326 00
ORIGINÁL 1869 FAJX - RESTAURACE G Obránců Míru 1186, Lomnice Nad Popelkou 512 51
ORIGINÁL 1869 FLORA Vrchlického 2363, Kladno - Kročehlavy 272 01
ORIGINÁL 1869 INGOT Nádražní 1142, 46, žďár Nad Sázavou 6 591 01
ORIGINÁL 1869 SPORTCENTRUM HANGÁR žerotínova 1370, Valašské Meziříčí 757 01
ORIGINÁL 1869 U VÁCLAVA Družstevní 647, Rokycany - Nové Město 337 01
PALMA Krátká 13, Kutná Hora - šipší 284 01
PIVNICE ČEWA Na Průtahu 1840, Kadaň 432 01
PIVNICE FANTASIE Prusíkova 2577, 16, Praha 5 - Stodůlky 155 00
PIVNICE KORUNA Havlíčkova 75, Rožmitál Pod Třemšínem 262 42
PIVNICE LUCERNA čsl. Armády 37, Kadaň 432 01
PIVNICE NA VINICÍCH Hodonínská 1061, 61, Plzeň - Severní Předměstí 323 00
PIVNICE OÁZA Počernická 473, 81, Praha 10 - Malešice 108 00
PIVNICE PLZEŇKA Sídliště 408, Velešín 382 32
PIVNICE PRÁDELNA Lesní 1038, 7, Plzeň – Doubravka 312 00
PIVNICE STROMOVKA Družstevní 723, Chrudim - Chrudim Ii 537 05
PIVNICE ŠIMEROVKA šimerova 402, 18, Plzeň - Doudlevce 301 00
PIVNICE U CHMELÍŘŮ Klostrmannova 1058, Rokycany – Plzeňské Předměstí 337 01
PIVNICE U KANCE Šeříková č.p. 1173, Most 43401
PIVNICE U MRTVOLY Mrázkova 698, Soběslav Iii 392 01
PIVNICE U SVĚTA Zenklova 465, 31, Praha 8 - Libeň 180 00
PIVNICE U TOMA Opletalova 28, 10, Bruntál 792 01
PIVNICE VÝMĚNÍK E. Rošického ., české Budějovice 2 370 05
PLZEŇSKÁ PIVNICE Nám. J. Hrubého 37, Kardašova Řečice 378 21
POHOSTINSTVÍ EMY Masarykova 32, Třebívlice 411 15
POHOSTINSTVÍ NA TERASE Knínice U Boskovic 137, Knínice U Boskovic 679 34
POHOSTINSTVÍ U HOUDKŮ Netunice 47, Netunice 332 04
POHOSTINSTVÍ U KUBY Sedlec 76, Sedlec 691 21
POHOSTINSTVÍ U RICHTRŮ Družstevní 461, Horoměřice 252 62
PUB&BAR ZELENÁ MŮZA žukovského 887, 2, Praha 6 - Ruzyně 161 00
RACHOTA BAR Pražská 70, Benátky Nad Jizerou Ii 294 71
RAPIDBAR65 Křižíkova 163, 33, Praha 8 - Karlín 186 00
Republica Bar úvalská 619, 30, Karlovy Vary 360 01
RESTART 22 Radobyčická 678, 6, Plzeň 3 - Jižní Předměstí 301 00
RESTAURACE ALEX švabinského 1818, Sokolov 356 01
RESTAURACE ALFA Na úlehli 1274, 3, Praha 4 - Michle 141 00
RESTAURACE BARBORKA Dělnická 722, Kolín Ii 280 02
RESTAURACE BEER AND BURGER Tržní 421, Litvínov 436 01
RESTAURACE BUNKR Krušnohorská 90, 16, Dubí 417 01
RESTAURACE BUNKR Zázvorkova 3, 25, Praha 5 - Lužiny 150 00
RESTAURACE ČERNÝ KŮŇ Boženy Němcové 67, červený Kostelec 549 41
RESTAURACE DRUŽBA Prokopa Velikého 691, Vysoké Mýto - Litomyšlské Předměstí 566 01
RESTAURACE FORMANKA Na Návsi 103, Vejprnice 330 27
RESTAURACE HOMOLKA Nerudova 1426, úvaly 250 82
RESTAURACE CHÁROVNA štít 24, Klamoš - štít 503 51
RESTAURACE JOKY Stará Chodovská 111, Chodov - Stará Chodovská 357 35
RESTAURACE KAVALÍRKA Tichá 56, český Krumlov - Nové Spolí 381 01
RESTAURACE KD VOLDUCHY Volduchy 97, Volduchy 338 22
RESTAURACE KINO SMRŽOVKA Havlíčkova 816, Smržovka 468 51
RESTAURACE KLUB Mírové Nám. 69, štětí 411 08
RESTAURACE KOTELNA 17. Listopadu 1210, 2, Opava - Kylešovice 747 06
RESTAURACE KRAUSKA Palackého 65, 22, Dubí - Běhánky 417 02
RESTAURACE KULTURNÍ DŮM Polepy 185, Polepy 411 47
RESTAURACE KUŽELNA Hazlov 454, Hazlov 351 32
RESTAURACE LÍPA Svépomoc 680, Sezimovo ústí 391 02
RESTAURACE MÁJ K. štěcha 1355, 28, české Budějovice 2 370 05
RESTAURACE NA BORKU Borek 5, Borek 277 14
RESTAURACE NA HŘIŠTI Sportovní 428, česká Skalice 552 03
Restaurace na hřišti Hlavní 197, Zvole 252 45
RESTAURACE NA PĚTCE Husovo Náměstí 5, Vamberk 517 54
RESTAURACE NA RADOSTI Chválenice 134, Chválenice 332 05
RESTAURACE PEACH PIT U čerpací Stanice ., Tučapy 391 26
RESTAURACE POD HŮRKOU Nádražní 179, Klatovy Iii 339 01
RESTAURACE PUŠKIN Bojanovická 3144, Praha 4 - Spořilov 140 00
RESTAURACE SATANKA Střelničná 1347, 47, Praha 8 - Kobylisy 182 00
RESTAURACE SKLENÍK Náměstí Snp 389, Kynšperk 357 51
RESTAURACE SLÁVIE Ve Dvoře 1441, 3, Most 434 01
RESTAURACE SPARTA Na Šachtě 59 Líně Sulkov 330 21
RESTAURACE SPORT Volšovská 42, Sušice Ii 342 01
RESTAURACE U ČTYŘ BERNARDÝNŮ Novodvorská 1176, 112, Praha 4 - Braník 142 00
RESTAURACE U JÁNA Jateční 854, Kolín - Kolín Iv 280 02
RESTAURACE U JEZÍRKA Tuřany 157, Tuřany 273 79
RESTAURACE U KÁČI Jana Kubelíka 1753, 1, Most 434 01
RESTAURACE U KAPLIČKY U Kapličky 5, Lahošť 417 25
RESTAURACE U KOSTKŮ V Malé Doubravce 184, 22, Plzeň - Doubravka 312 00
RESTAURACE U KUKLŮ Náměstí Mudr. J. Svobody 32, Zruč Nad Sázavou 285 22
RESTAURACE U LÍPY Záchlumí 79, Záchlumí 349 01
RESTAURACE U PAVLÍČKŮ Na Výfuku 42, Kolín Vi 280 02
RESTAURACE U PUŠTÍKA Na stráni 724, Tachov 347 01
RESTAURACE U RŮŽOVÉHO SADU Mánesova 1407, 89, Praha 2 - Vinohrady 120 00
RESTAURACE U RYTÍŘE Na Hejtmance 2378, 5, Zábřeh 789 01
RESTAURACE U SOUDU Duchcovská 584/7, Teplice 415 01
RESTAURACE U VRBY 9. Května 684, Sezimovo ústí 391 02
RESTAURACE URAN Revoluční 196, Stráž Pod Ralskem 471 27
RESTAURACE V DOMOVĚ U Uranie 1301, 19, Praha 7 - Holešovice 170 00
RESTAURACE V HÁJI U Průhonu 1070, 25, Praha 7 - Holešovice 170 00
RESTAURACE ZA VODOJEMEM Novoměstská 232, Chrudim Ii 537 01
RESTAURACE ŽELEZNÁ železná 28, železná 266 01
RESTAURACE ŽELIVKA Vazovova 3229, 1, Praha 4 - Modřany 143 00
RESTRAURACE NA HRÁZI šumavská 597, český Krumlov 381 01
RYBÁRNA Školní 52, Plasy 331 01
SAINT TROPEZ částkova 2173, 38, Plzeň - Východní Předměstí 326 00
SEVERKA Družstevní 2458, 2, Cheb 350 02
SLOVAN Kadaň, Chomutovská 1976
SNACK-BAR Palackého Náměstí 84, Strakonice I 386 01
SOUKROMÝ KLUB U DRAKA Svojšín 134, Svojšín 349 01
SPOLKOVÝ DŮM Palackého 515, Přeštice 334 01
Sport Aréna Třebíč Kap. Jaroše 750, 10, Třebíč - Nové Dvory 674 01
SPORT BAR čechova 406, Písek - Pražské Předměstí 397 01
SPORT BAR Komenského Nám. 286, 17, Třebíč - Stařečka 674 01
SPORT BAR Sportovní 284, česká Ves 790 81
SPORT BAR Purkyňova 173, Nový Bor - Arnultovice 473 01
SPORT BAR ASTRA Dlouhá 964, 57, Plzeň - Lobzy 312 00
SPORT BAR COLUMBIA Duchcovská 2602, Teplice 415 01
SPORT BAR GALAXIE Antonína Sovy 3009, česká Lípa 470 01
SPORT BAR GALAXIE. Bezděkovská 162, Strakonice Ii 386 01
SPORT BAR KONGO Nový Dvůr 232, Letohrad 561 51
SPORT BAR NA RŮŽKU Třída 1. Máje 132, Horní Bříza 330 12
SPORT BAR SIESTA Světlogorská 2767, Tábor 390 05
SPORT CLUB DOMEČEK Legií 48, 6, Liberec Xii - Staré Pavlovice 460 01
SPORTBAR KAČAMBA Sokolovská 1273/150, Praha 8 - Libeň 180 00
SPORTBAR NA ŘÁDKU Sídl. Dukelských Hrdinů 2686, 4, Břeclav 690 02
ŠENKOVNA Nové Náměstí 1750, česká Třebová 560 02
ŠKODA BAR Nušlova 4, Praha 5 - Nové Butovice 150 00
ŠOLCOVNA Matúškova 831, 1, Praha 4 - Háje 149 00
TIP SPORT BAR BŘIDLIČNÁ Nábřežní 431, Břidličná 793 51
TIPÁČ Horská Cesta 1243, 6, Duchcov 419 01
TIPSPORT Albrechtická 2175, 35, Krnov - Pod Bezručovým Vrchem 794 01
U ČÍŽKŮ Dobrovského 1706, 20, Plzeň 301 00
U HRDLIČKŮ V Podhájí 281, 9, Rumburk 1 408 01
U HRNEČKŮ Kostelní Radouň 49, Kostelní Radouň 378 42
U CHOVATELŮ Mariánská 14, Sušice Iii 342 01
U IVANY Brandlova 1639, 6, Praha 4 - Chodov 149 00
U JOŽANA Tuchořice 158, Tuchořice 439 69
U KULÍKŮ Novoměstská 510, Raspenava 464 01
U MADEJŮ Hořice Na šumavě 45, Hořice Na šumavě 382 22
U MAZANÉHO KOJOTA Americká ., Kladno - Kročehlavy 272 01
U MIŠÁKA čapkova 473, 12a, Jiříkov - Starý Jiříkov 407 53
U VEMENÁČE Kamenný Přívoz 12, Kamenný Přívoz 252 82
U VIDLIČEK černilov 38, černilov 503 43
ÚPLNĚ JINÁ HOSPODA červené Pečky 266, červené Pečky 281 21
V+M NÁDRAŽNÍ RESTAURANT 1 Dukelské Náměstí 269, Přelouč 535 01
Popis Výsledek Kdo/Kde
Nejvyšší skóre na leg Ondřej Nahodil: 728 Out... turnaj
Průměrné celkové skóre 2257.23
Průměrné skóre (leg) 297.4
Nejvyšší celkové skóre hráče Jiřì Fries: 1644 Blood Pack turnaj
Odehráno turnajů 1136
Odehráno zápasů 27632
Přihlášeno týmů 1484
Přihlášeno hráčů 4329
Týmy s nejvyšším náhozem celkově
# body tým
1. 13885 Kovárna Varnsdorf
2. 13770 HELL MASTERS
3. 13698 SEREŠI
4. 13583 Kulihrášci
5. 13570 Antošáci
6. 13508 ŠK UMPA-LUMPA
7. 13502 Pacienti Oldřišov
8. 13482 Potkali se u Kojota
9. 13472 Terč team
10. 13259 Out...
Týmy s nejvyšším náhozem v jednom turnaji
# body tým turnaj
1. 3970 Kovárna Varnsdorf turnaj
2. 3870 SEREŠI turnaj
3. 3826 Terč team turnaj
4. 3792 ČSSR turnaj
5. 3714 Lopaty turnaj
6. 3684 Dutohlavci turnaj
7. 3665 Antošáci turnaj
8. 3660 HELL MASTERS turnaj
9. 3630 Kulihrášci turnaj
10. 3622 LAhošť turnaj

*Výsledky se aktualizují každou hodinu

Nemáte žádná označená hrací místa