Turnaj, seriál č. 1, turnaj č. 1
hrací místo U HRNEČKŮ
Turnaj je dohraný
1. kolo
[Rodinov] Jakub Janus
361 [Masožrouti] Luboš Chytra
275 [Zlatokopky] Vendula Šulerová
237 [Radouňáci] Pavel Vaňásek
325 [Choť topiče] David Lukš
198 [Rodinov] Petr Novotný
336 [Masožrouti] Vlasta Blažek
343 [Zlatokopky] Jiřina Stejskalová
293 [Radouňáci] Jan Holický
282 [Choť topiče] František Stejskal
270 [Rodinov] Jan Šibra
283 [Masožrouti] Tomáš Hunal
387 [Zlatokopky] Miroslava Pucandlová
232 [Radouňáci] Jiří Peterka
462 [Choť topiče] Martin Filip
267 [Rodinov] Jakub Jeníček
398 [Masožrouti] Václav Potužák
440 [Zlatokopky] Anežka Šimonová
241 2. kolo
[Rodinov] Jakub Janus
273 [Masožrouti] Luboš Chytra
245 [Zlatokopky] Vendula Šulerová
325 [Radouňáci] Pavel Vaňásek
264 [Choť topiče] David Lukš
294 [Rodinov] Petr Novotný
344 [Masožrouti] Vlasta Blažek
329 [Zlatokopky] Jiřina Stejskalová
264 [Radouňáci] Jan Holický
290 [Choť topiče] František Stejskal
235 [Rodinov] Jan Šibra
297 [Masožrouti] Tomáš Hunal
368 [Zlatokopky] Miroslava Pucandlová
251 [Radouňáci] Jiří Peterka
258 [Choť topiče] Martin Filip
337 [Rodinov] Jakub Jeníček
305 [Masožrouti] Václav Potužák
292 [Zlatokopky] Anežka Šimonová
287 3. kolo
[Rodinov] Jakub Janus
338 [Masožrouti] Luboš Chytra
231 [Zlatokopky] Vendula Šulerová
292 [Radouňáci] Pavel Vaňásek
243 [Choť topiče] David Lukš
480 [Rodinov] Petr Novotný
264 [Masožrouti] Vlasta Blažek
491 [Zlatokopky] Jiřina Stejskalová
387 [Radouňáci] Jan Holický
234 [Choť topiče] František Stejskal
272 [Rodinov] Jan Šibra
381 [Masožrouti] Tomáš Hunal
343 [Zlatokopky] Miroslava Pucandlová
269 [Radouňáci] Jiří Peterka
284 [Choť topiče] Martin Filip
274 [Rodinov] Jakub Jeníček
540 [Masožrouti] Václav Potužák
320 [Zlatokopky] Anežka Šimonová
263 pořadí týmů | ||
---|---|---|
# | tým | body |
1 | Masožrouti | 3313 |
2 | Rodinov | 3176 |
3 | Radouňáci | 2642 |
4 | Choť topiče | 2627 |
5 | Zlatokopky | 2589 |
Popis | Výsledek | Kdo/Kde |
---|---|---|
Nejvyšší nához | Jakub Jeníček: 540 | Rodinov turnaj |
Průměrný nához | 311 | turnaj |
Nejlepší z týmu Rodinov | Jakub Jeníček: 540 | Rodinov turnaj |
Nejlepší z týmu Masožrouti | Vlasta Blažek: 491 | Masožrouti turnaj |
Nejlepší z týmu Zlatokopky | Jiřina Stejskalová: 387 | Zlatokopky turnaj |
Nejlepší z týmu Radouňáci | Jiří Peterka: 462 | Radouňáci turnaj |
Nejlepší z týmu Choť topiče | David Lukš: 480 | Choť topiče turnaj |
Body týmu Rodinov | 4120 | turnaj |
Body týmu Masožrouti | 4064 | turnaj |
Body týmu Zlatokopky | 3341 | turnaj |
Body týmu Radouňáci | 2642 | turnaj |
Body týmu Choť topiče | 2627 | turnaj |
celkové body hráčů
tým Rodinov | ||
---|---|---|
# | hráč | body |
1 | Jakub Jeníček | 1243 |
2 | Jakub Janus | 972 |
3 | Jan Šibra | 961 |
4 | Petr Novotný | 944 |
tým Masožrouti | ||
---|---|---|
# | hráč | body |
1 | Vlasta Blažek | 1163 |
2 | Tomáš Hunal | 1098 |
3 | Václav Potužák | 1052 |
4 | Luboš Chytra | 751 |
tým Zlatokopky | ||
---|---|---|
# | hráč | body |
1 | Jiřina Stejskalová | 944 |
2 | Vendula Šulerová | 854 |
3 | Anežka Šimonová | 791 |
4 | Miroslava Pucandlová | 752 |
tým Radouňáci | ||
---|---|---|
# | hráč | body |
1 | Jiří Peterka | 1004 |
2 | Pavel Vaňásek | 832 |
3 | Jan Holický | 806 |
tým Choť topiče | ||
---|---|---|
# | hráč | body |
1 | David Lukš | 972 |
2 | Martin Filip | 878 |
3 | František Stejskal | 777 |