Semifinále
hrací místo Klub OKO Plzeň III
Turnaj je dohraný
1. kolo
[TOMIJAROV] Michal Skala
505 [Skočické vlaštovky] Zbyněk Zábrš
310 [FC Bayern] Václav Houdek st.
310 [Tým Baarovka] Marcela Bakowská
272 [Restarťáci] Tomáš Johánek
244 [Střížovice 1] Lukáš Hajšman
371 [Žízeň] Petr Tomášek
178 [Jak chceš] Jiří Pospíšil
237 [Vstišký Páni] Miloslav Šiška
434 [Ostré hroty] JAN RAFAEL
205 [Bolevecká chasa] Vilém Kasl
428 [Hamrnický Bandasky] Roman Dostál
315 [TOMIJAROV] Petr Interholz
299 [Skočické vlaštovky] Daniel Fornouz
252 [FC Bayern] Tomáš Šilhánek
371 [Tým Baarovka] František Klečka
452 [Restarťáci] Michaela Rapavá
222 [Střížovice 1] Dušan Kvídera
297 [Žízeň] Šťepán Kačírek
329 [Jak chceš] Aleš Petr
346 [Vstišký Páni] Martin Obšasník
467 [Ostré hroty] Martin Biely
330 [Bolevecká chasa] Petr Walter
234 [Hamrnický Bandasky] Zdenek Větrovec
310 [TOMIJAROV] Jaroslav Kolář
290 [Skočické vlaštovky] Rudolf Kohout
257 [FC Bayern] Roman Divín
324 [Tým Baarovka] Martin Klečka
364 [Restarťáci] Jakub Kovanda
275 [Střížovice 1] Jaroslav Hrubý
231 [Žízeň] Marek Štrunc
314 [Jak chceš] Martin Danihelka
146 [Vstišký Páni] Filip Baumruk
296 [Ostré hroty] Václav Veselý
192 [Bolevecká chasa] Marek Palma
361 [Hamrnický Bandasky] František Soukup
314 [Skočické vlaštovky] Rudolf Fuchs
355 [FC Bayern] Václav Rak
285 [Tým Baarovka] Pavel Bakowský
351 [Restarťáci] Vojtěch Uzel
224 [Žízeň] Jiří Engl
228 [Ostré hroty] Ihor Byrva
191 [Bolevecká chasa] Vladimír Brejcha
251 [Hamrnický Bandasky] Lucie Zenklová
245 2. kolo
[TOMIJAROV] Michal Skala
259 [Skočické vlaštovky] Zbyněk Zábrš
263 [FC Bayern] Václav Houdek st.
242 [Tým Baarovka] Marcela Bakowská
286 [Restarťáci] Tomáš Johánek
265 [Střížovice 1] Lukáš Hajšman
280 [Žízeň] Petr Tomášek
259 [Jak chceš] Jiří Pospíšil
325 [Vstišký Páni] Miloslav Šiška
340 [Ostré hroty] JAN RAFAEL
252 [Bolevecká chasa] Vilém Kasl
219 [Hamrnický Bandasky] Roman Dostál
261 [TOMIJAROV] Petr Interholz
266 [Skočické vlaštovky] Daniel Fornouz
252 [FC Bayern] Tomáš Šilhánek
333 [Tým Baarovka] František Klečka
330 [Restarťáci] Michaela Rapavá
319 [Střížovice 1] Dušan Kvídera
397 [Žízeň] Šťepán Kačírek
326 [Jak chceš] Aleš Petr
333 [Vstišký Páni] Martin Obšasník
410 [Ostré hroty] Martin Biely
247 [Bolevecká chasa] Petr Walter
274 [Hamrnický Bandasky] Zdenek Větrovec
252 [TOMIJAROV] Jaroslav Kolář
293 [Skočické vlaštovky] Rudolf Kohout
285 [FC Bayern] Roman Divín
315 [Tým Baarovka] Martin Klečka
262 [Restarťáci] Jakub Kovanda
327 [Střížovice 1] Jaroslav Hrubý
262 [Žízeň] Marek Štrunc
341 [Jak chceš] Martin Danihelka
308 [Vstišký Páni] Filip Baumruk
308 [Ostré hroty] Václav Veselý
189 [Bolevecká chasa] Marek Palma
184 [Hamrnický Bandasky] František Soukup
497 [Skočické vlaštovky] Rudolf Fuchs
216 [FC Bayern] Václav Rak
351 [Tým Baarovka] Pavel Bakowský
282 [Restarťáci] Vojtěch Uzel
337 [Žízeň] Jiří Engl
328 [Ostré hroty] Ihor Byrva
390 [Bolevecká chasa] Vladimír Brejcha
300 [Hamrnický Bandasky] Lucie Zenklová
439 3. kolo
[TOMIJAROV] Michal Skala
407 [Skočické vlaštovky] Zbyněk Zábrš
355 [FC Bayern] Václav Houdek st.
318 [Tým Baarovka] Marcela Bakowská
269 [Restarťáci] Tomáš Johánek
318 [Střížovice 1] Lukáš Hajšman
281 [Žízeň] Petr Tomášek
308 [Jak chceš] Jiří Pospíšil
265 [Vstišký Páni] Miloslav Šiška
469 [Ostré hroty] JAN RAFAEL
223 [Bolevecká chasa] Vilém Kasl
389 [Hamrnický Bandasky] Roman Dostál
447 [TOMIJAROV] Petr Interholz
298 [Skočické vlaštovky] Daniel Fornouz
220 [FC Bayern] Tomáš Šilhánek
364 [Tým Baarovka] František Klečka
338 [Restarťáci] Michaela Rapavá
213 [Střížovice 1] Dušan Kvídera
268 [Žízeň] Šťepán Kačírek
308 [Jak chceš] Aleš Petr
283 [Vstišký Páni] Martin Obšasník
370 [Ostré hroty] Martin Biely
337 [Bolevecká chasa] Petr Walter
399 [Hamrnický Bandasky] Zdenek Větrovec
438 [TOMIJAROV] Jaroslav Kolář
365 [Skočické vlaštovky] Rudolf Kohout
256 [FC Bayern] Roman Divín
334 [Tým Baarovka] Martin Klečka
194 [Restarťáci] Jakub Kovanda
324 [Střížovice 1] Jaroslav Hrubý
234 [Žízeň] Marek Štrunc
324 [Jak chceš] Martin Danihelka
398 [Vstišký Páni] Filip Baumruk
407 [Ostré hroty] Václav Veselý
252 [Bolevecká chasa] Marek Palma
259 [Hamrnický Bandasky] František Soukup
348 [Skočické vlaštovky] Rudolf Fuchs
304 [FC Bayern] Václav Rak
328 [Tým Baarovka] Pavel Bakowský
218 [Restarťáci] Vojtěch Uzel
346 [Žízeň] Jiří Engl
322 [Ostré hroty] Ihor Byrva
328 [Bolevecká chasa] Vladimír Brejcha
238 [Hamrnický Bandasky] Lucie Zenklová
351 pořadí týmů | ||
---|---|---|
# | tým | body |
1 | Vstišký Páni | 3501 |
2 | Hamrnický Bandasky | 3217 |
3 | FC Bayern | 3005 |
4 | TOMIJAROV | 2982 |
5 | Žízeň | 2820 |
6 | Tým Baarovka | 2798 |
7 | Bolevecká chasa | 2747 |
8 | Restarťáci | 2660 |
9 | Jak chceš | 2641 |
10 | Střížovice 1 | 2621 |
11 | Skočické vlaštovky | 2601 |
12 | Ostré hroty | 2503 |
Popis | Výsledek | Kdo/Kde |
---|---|---|
Nejvyšší nához | Michal Skala: 505 | TOMIJAROV turnaj |
Průměrný nához | 306 | turnaj |
Nejlepší z týmu TOMIJAROV | Michal Skala: 505 | TOMIJAROV turnaj |
Nejlepší z týmu Skočické vlaštovky | Rudolf Fuchs: 355 | Skočické vlaštovky turnaj |
Nejlepší z týmu FC Bayern | Tomáš Šilhánek: 371 | FC Bayern turnaj |
Nejlepší z týmu Tým Baarovka | František Klečka: 452 | Tým Baarovka turnaj |
Nejlepší z týmu Restarťáci | Vojtěch Uzel: 346 | Restarťáci turnaj |
Nejlepší z týmu Střížovice 1 | Dušan Kvídera: 397 | Střížovice 1 turnaj |
Nejlepší z týmu Žízeň | Marek Štrunc: 341 | Žízeň turnaj |
Nejlepší z týmu Jak chceš | Martin Danihelka: 398 | Jak chceš turnaj |
Nejlepší z týmu Vstišký Páni | Miloslav Šiška: 469 | Vstišký Páni turnaj |
Nejlepší z týmu Ostré hroty | Ihor Byrva: 390 | Ostré hroty turnaj |
Nejlepší z týmu Bolevecká chasa | Vilém Kasl: 428 | Bolevecká chasa turnaj |
Nejlepší z týmu Hamrnický Bandasky | František Soukup: 497 | Hamrnický Bandasky turnaj |
Body týmu TOMIJAROV | 2982 | turnaj |
Body týmu Skočické vlaštovky | 3325 | turnaj |
Body týmu FC Bayern | 3875 | turnaj |
Body týmu Tým Baarovka | 3618 | turnaj |
Body týmu Restarťáci | 3414 | turnaj |
Body týmu Střížovice 1 | 2621 | turnaj |
Body týmu Žízeň | 3565 | turnaj |
Body týmu Jak chceš | 2641 | turnaj |
Body týmu Vstišký Páni | 3501 | turnaj |
Body týmu Ostré hroty | 3136 | turnaj |
Body týmu Bolevecká chasa | 3536 | turnaj |
Body týmu Hamrnický Bandasky | 4217 | turnaj |
celkové body hráčů
tým TOMIJAROV | ||
---|---|---|
# | hráč | body |
1 | Michal Skala | 1171 |
2 | Jaroslav Kolář | 948 |
3 | Petr Interholz | 863 |
tým Skočické vlaštovky | ||
---|---|---|
# | hráč | body |
1 | Zbyněk Zábrš | 928 |
2 | Rudolf Fuchs | 875 |
3 | Rudolf Kohout | 798 |
4 | Daniel Fornouz | 724 |
tým FC Bayern | ||
---|---|---|
# | hráč | body |
1 | Tomáš Šilhánek | 1068 |
2 | Roman Divín | 973 |
3 | Václav Rak | 964 |
4 | Václav Houdek st. | 870 |
tým Tým Baarovka | ||
---|---|---|
# | hráč | body |
1 | František Klečka | 1120 |
2 | Pavel Bakowský | 851 |
3 | Marcela Bakowská | 827 |
4 | Martin Klečka | 820 |
tým Restarťáci | ||
---|---|---|
# | hráč | body |
1 | Jakub Kovanda | 926 |
2 | Vojtěch Uzel | 907 |
3 | Tomáš Johánek | 827 |
4 | Michaela Rapavá | 754 |
tým Střížovice 1 | ||
---|---|---|
# | hráč | body |
1 | Dušan Kvídera | 962 |
2 | Lukáš Hajšman | 932 |
3 | Jaroslav Hrubý | 727 |
tým Žízeň | ||
---|---|---|
# | hráč | body |
1 | Marek Štrunc | 979 |
2 | Šťepán Kačírek | 963 |
3 | Jiří Engl | 878 |
4 | Petr Tomášek | 745 |
tým Jak chceš | ||
---|---|---|
# | hráč | body |
1 | Aleš Petr | 962 |
2 | Martin Danihelka | 852 |
3 | Jiří Pospíšil | 827 |
tým Vstišký Páni | ||
---|---|---|
# | hráč | body |
1 | Martin Obšasník | 1247 |
2 | Miloslav Šiška | 1243 |
3 | Filip Baumruk | 1011 |
tým Ostré hroty | ||
---|---|---|
# | hráč | body |
1 | Martin Biely | 914 |
2 | Ihor Byrva | 909 |
3 | JAN RAFAEL | 680 |
4 | Václav Veselý | 633 |
tým Bolevecká chasa | ||
---|---|---|
# | hráč | body |
1 | Vilém Kasl | 1036 |
2 | Petr Walter | 907 |
3 | Marek Palma | 804 |
4 | Vladimír Brejcha | 789 |
tým Hamrnický Bandasky | ||
---|---|---|
# | hráč | body |
1 | František Soukup | 1159 |
2 | Lucie Zenklová | 1035 |
3 | Roman Dostál | 1023 |
4 | Zdenek Větrovec | 1000 |