Semifinále
hrací místo BAR U ZLATÉ HUSY
Turnaj je dohraný
1. kolo
[Béčka] Lukas Hanek
307 [PÍSECKÝ OBLUDY] Lenka Kovářová
374 [Imrvére] Martin Kulanda
420 [Tov@rni] Martin Formánek
346 [Buda DC] Petr Touš
423 [Budský želvy] Marcela Danihelová
344 [Béčka] Robert Valentin
447 [PÍSECKÝ OBLUDY] Martin Minařík
340 [Imrvére] Kateřina Suková
440 [Tov@rni] Aleš Beran
348 [Buda DC] Petr Janda
338 [Budský želvy] Ladislav Borsányi
353 [Béčka] Milan Zdychynec
405 [PÍSECKÝ OBLUDY] Petr Pavlíček
322 [Imrvére] Marek Kverka
243 [Tov@rni] Jan Čižinsky
334 [Buda DC] Marek Krákora
330 [Budský želvy] Jiří Ivan
249 [PÍSECKÝ OBLUDY] Luděk Schovánek
383 [Imrvére] Jan Suk
291 [Tov@rni] Michal Duběda
284 [Buda DC] Jakub Čišecký
231 [Budský želvy] Tomáš Petřík
277 2. kolo
[Béčka] Lukas Hanek
295 [PÍSECKÝ OBLUDY] Lenka Kovářová
415 [Imrvére] Martin Kulanda
294 [Tov@rni] Martin Formánek
282 [Buda DC] Petr Touš
431 [Budský želvy] Marcela Danihelová
293 [Béčka] Robert Valentin
339 [PÍSECKÝ OBLUDY] Martin Minařík
328 [Imrvére] Kateřina Suková
277 [Tov@rni] Aleš Beran
277 [Buda DC] Petr Janda
307 [Budský želvy] Ladislav Borsányi
356 [Béčka] Milan Zdychynec
397 [PÍSECKÝ OBLUDY] Petr Pavlíček
308 [Imrvére] Marek Kverka
215 [Tov@rni] Jan Čižinsky
561 [Buda DC] Marek Krákora
514 [Budský želvy] Jiří Ivan
284 [PÍSECKÝ OBLUDY] Luděk Schovánek
380 [Imrvére] Jan Suk
292 [Tov@rni] Michal Duběda
446 [Buda DC] Jakub Čišecký
254 [Budský želvy] Tomáš Petřík
360 3. kolo
[Béčka] Lukas Hanek
246 [PÍSECKÝ OBLUDY] Lenka Kovářová
311 [Imrvére] Martin Kulanda
290 [Tov@rni] Martin Formánek
308 [Buda DC] Petr Touš
488 [Budský želvy] Marcela Danihelová
206 [Béčka] Robert Valentin
581 [PÍSECKÝ OBLUDY] Martin Minařík
297 [Imrvére] Kateřina Suková
332 [Tov@rni] Aleš Beran
319 [Buda DC] Petr Janda
358 [Budský želvy] Ladislav Borsányi
391 [Béčka] Milan Zdychynec
425 [PÍSECKÝ OBLUDY] Petr Pavlíček
606 [Imrvére] Marek Kverka
272 [Tov@rni] Jan Čižinsky
477 [Buda DC] Marek Krákora
382 [Budský želvy] Jiří Ivan
177 [PÍSECKÝ OBLUDY] Luděk Schovánek
237 [Imrvére] Jan Suk
234 [Tov@rni] Michal Duběda
274 [Buda DC] Jakub Čišecký
230 [Budský želvy] Tomáš Petřík
433 pořadí týmů | ||
---|---|---|
# | tým | body |
1 | Buda DC | 3571 |
2 | Béčka | 3442 |
3 | PÍSECKÝ OBLUDY | 3336 |
4 | Tov@rni | 3320 |
5 | Budský želvy | 3013 |
6 | Imrvére | 2870 |
Popis | Výsledek | Kdo/Kde |
---|---|---|
Nejvyšší nához | Petr Pavlíček: 606 | PÍSECKÝ OBLUDY turnaj |
Průměrný nához | 342 | turnaj |
Nejlepší z týmu Béčka | Robert Valentin: 581 | Béčka turnaj |
Nejlepší z týmu PÍSECKÝ OBLUDY | Petr Pavlíček: 606 | PÍSECKÝ OBLUDY turnaj |
Nejlepší z týmu Imrvére | Kateřina Suková: 440 | Imrvére turnaj |
Nejlepší z týmu Tov@rni | Jan Čižinsky: 561 | Tov@rni turnaj |
Nejlepší z týmu Buda DC | Marek Krákora: 514 | Buda DC turnaj |
Nejlepší z týmu Budský želvy | Tomáš Petřík: 433 | Budský želvy turnaj |
Body týmu Béčka | 3442 | turnaj |
Body týmu PÍSECKÝ OBLUDY | 4301 | turnaj |
Body týmu Imrvére | 3600 | turnaj |
Body týmu Tov@rni | 4256 | turnaj |
Body týmu Buda DC | 4286 | turnaj |
Body týmu Budský želvy | 3723 | turnaj |
celkové body hráčů
tým Béčka | ||
---|---|---|
# | hráč | body |
1 | Robert Valentin | 1367 |
2 | Milan Zdychynec | 1227 |
3 | Lukas Hanek | 848 |
tým PÍSECKÝ OBLUDY | ||
---|---|---|
# | hráč | body |
1 | Petr Pavlíček | 1236 |
2 | Lenka Kovářová | 1100 |
3 | Luděk Schovánek | 1000 |
4 | Martin Minařík | 965 |
tým Imrvére | ||
---|---|---|
# | hráč | body |
1 | Kateřina Suková | 1049 |
2 | Martin Kulanda | 1004 |
3 | Jan Suk | 817 |
4 | Marek Kverka | 730 |
tým Tov@rni | ||
---|---|---|
# | hráč | body |
1 | Jan Čižinsky | 1372 |
2 | Michal Duběda | 1004 |
3 | Aleš Beran | 944 |
4 | Martin Formánek | 936 |
tým Buda DC | ||
---|---|---|
# | hráč | body |
1 | Petr Touš | 1342 |
2 | Marek Krákora | 1226 |
3 | Petr Janda | 1003 |
4 | Jakub Čišecký | 715 |
tým Budský želvy | ||
---|---|---|
# | hráč | body |
1 | Ladislav Borsányi | 1100 |
2 | Tomáš Petřík | 1070 |
3 | Marcela Danihelová | 843 |
4 | Jiří Ivan | 710 |