Semifinále
hrací místo PIVNICE PALERMO
Turnaj je dohraný
1. kolo
[Kominíčci Štětí] Radek Matoušek
392 [Corso] Honza Hájek
352 [Renda] David Lokšeninec
444 [Gunsmachine] Radek Kluch
395 [Garážníci] Tomáš Hasilík
497 [Killeři] Klára Cabrnochová
219 [A-TEAM] Jakub Rychtařík
401 [Luňáci] Josef Král
270 [Ropaci] Milan Kvapil
383 [Řezníci] Martin Přeučil
220 [Kominíčci Štětí] Miroslav Hlaváček
389 [Corso] Aleš Jahoda
343 [Renda] Lucie Margetínová
211 [Gunsmachine] Kamil Zemek
275 [Garážníci] Milan Kurka
385 [Killeři] Ladislav Cabrnoch
321 [A-TEAM] Richard Pavič
225 [Luňáci] Mikuláš Šándor
553 [Ropaci] Miloslav Drobny
230 [Řezníci] Jiří Olexa
245 [Kominíčci Štětí] Petr Minárik
283 [Corso] Václav Hadrava
347 [Renda] Karel Patlejch
238 [Gunsmachine] Milan Krogner
372 [Garážníci] Milan Svatoň
362 [Killeři] Martin Libáňský
336 [A-TEAM] Jindřich Kreps
332 [Luňáci] Tomáš Votrubec
332 [Ropaci] Jakub Přeučil
372 [Řezníci] Jan Hromas
236 [Corso] Miroslav Voborský
331 [Renda] Jiří Neliba
331 [Gunsmachine] Karel Tomecek
267 [Killeři] Vlaďka Velíková
187 [A-TEAM] Ivo Šomek
367 [Luňáci] Tomáš Jiránek
409 [Ropaci] Lukáš Zemek
274 [Řezníci] Pert Synek
361 2. kolo
[Kominíčci Štětí] Radek Matoušek
324 [Corso] Honza Hájek
270 [Renda] David Lokšeninec
396 [Gunsmachine] Radek Kluch
319 [Garážníci] Tomáš Hasilík
355 [Killeři] Klára Cabrnochová
265 [A-TEAM] Jakub Rychtařík
336 [Luňáci] Josef Král
384 [Ropaci] Milan Kvapil
205 [Řezníci] Martin Přeučil
296 [Kominíčci Štětí] Miroslav Hlaváček
449 [Corso] Aleš Jahoda
370 [Renda] Lucie Margetínová
466 [Gunsmachine] Kamil Zemek
357 [Garážníci] Milan Kurka
317 [Killeři] Ladislav Cabrnoch
237 [A-TEAM] Richard Pavič
425 [Luňáci] Mikuláš Šándor
325 [Ropaci] Miloslav Drobny
314 [Řezníci] Jiří Olexa
226 [Kominíčci Štětí] Petr Minárik
324 [Corso] Václav Hadrava
415 [Renda] Karel Patlejch
308 [Gunsmachine] Milan Krogner
259 [Garážníci] Milan Svatoň
227 [Killeři] Martin Libáňský
248 [A-TEAM] Jindřich Kreps
312 [Luňáci] Tomáš Votrubec
332 [Ropaci] Jakub Přeučil
391 [Řezníci] Jan Hromas
278 [Corso] Miroslav Voborský
261 [Renda] Jiří Neliba
326 [Gunsmachine] Karel Tomecek
313 [Killeři] Vlaďka Velíková
224 [A-TEAM] Ivo Šomek
329 [Luňáci] Tomáš Jiránek
298 [Ropaci] Lukáš Zemek
288 [Řezníci] Pert Synek
374 3. kolo
[Kominíčci Štětí] Radek Matoušek
414 [Corso] Honza Hájek
445 [Renda] David Lokšeninec
399 [Gunsmachine] Radek Kluch
401 [Garážníci] Tomáš Hasilík
413 [Killeři] Klára Cabrnochová
261 [A-TEAM] Jakub Rychtařík
441 [Luňáci] Josef Král
298 [Ropaci] Milan Kvapil
286 [Řezníci] Martin Přeučil
222 [Kominíčci Štětí] Miroslav Hlaváček
461 [Corso] Aleš Jahoda
468 [Renda] Lucie Margetínová
278 [Gunsmachine] Kamil Zemek
345 [Garážníci] Milan Kurka
249 [Killeři] Ladislav Cabrnoch
229 [A-TEAM] Richard Pavič
362 [Luňáci] Mikuláš Šándor
343 [Ropaci] Miloslav Drobny
183 [Řezníci] Jiří Olexa
280 [Kominíčci Štětí] Petr Minárik
381 [Corso] Václav Hadrava
351 [Renda] Karel Patlejch
290 [Gunsmachine] Milan Krogner
348 [Garážníci] Milan Svatoň
329 [Killeři] Martin Libáňský
329 [A-TEAM] Jindřich Kreps
403 [Luňáci] Tomáš Votrubec
362 [Ropaci] Jakub Přeučil
359 [Řezníci] Jan Hromas
247 [Corso] Miroslav Voborský
301 [Renda] Jiří Neliba
261 [Gunsmachine] Karel Tomecek
353 [Killeři] Vlaďka Velíková
344 [A-TEAM] Ivo Šomek
343 [Luňáci] Tomáš Jiránek
238 [Ropaci] Lukáš Zemek
383 [Řezníci] Pert Synek
268 pořadí týmů | ||
---|---|---|
# | tým | body |
1 | Kominíčci Štětí | 3417 |
2 | Corso | 3361 |
3 | A-TEAM | 3264 |
4 | Luňáci | 3199 |
5 | Garážníci | 3134 |
6 | Renda | 3112 |
7 | Gunsmachine | 3071 |
8 | Ropaci | 2941 |
9 | Řezníci | 2515 |
10 | Killeři | 2455 |
Popis | Výsledek | Kdo/Kde |
---|---|---|
Nejvyšší nához | Mikuláš Šándor: 553 | Luňáci turnaj |
Průměrný nához | 327 | turnaj |
Nejlepší z týmu Kominíčci Štětí | Miroslav Hlaváček: 461 | Kominíčci Štětí turnaj |
Nejlepší z týmu Corso | Aleš Jahoda: 468 | Corso turnaj |
Nejlepší z týmu Renda | Lucie Margetínová: 466 | Renda turnaj |
Nejlepší z týmu Gunsmachine | Radek Kluch: 401 | Gunsmachine turnaj |
Nejlepší z týmu Garážníci | Tomáš Hasilík: 497 | Garážníci turnaj |
Nejlepší z týmu Killeři | Vlaďka Velíková: 344 | Killeři turnaj |
Nejlepší z týmu A-TEAM | Jakub Rychtařík: 441 | A-TEAM turnaj |
Nejlepší z týmu Luňáci | Mikuláš Šándor: 553 | Luňáci turnaj |
Nejlepší z týmu Ropaci | Jakub Přeučil: 391 | Ropaci turnaj |
Nejlepší z týmu Řezníci | Pert Synek: 374 | Řezníci turnaj |
Body týmu Kominíčci Štětí | 3417 | turnaj |
Body týmu Corso | 4254 | turnaj |
Body týmu Renda | 3948 | turnaj |
Body týmu Gunsmachine | 4004 | turnaj |
Body týmu Garážníci | 3134 | turnaj |
Body týmu Killeři | 3200 | turnaj |
Body týmu A-TEAM | 4276 | turnaj |
Body týmu Luňáci | 4144 | turnaj |
Body týmu Ropaci | 3668 | turnaj |
Body týmu Řezníci | 3253 | turnaj |
celkové body hráčů
tým Kominíčci Štětí | ||
---|---|---|
# | hráč | body |
1 | Miroslav Hlaváček | 1299 |
2 | Radek Matoušek | 1130 |
3 | Petr Minárik | 988 |
tým Corso | ||
---|---|---|
# | hráč | body |
1 | Aleš Jahoda | 1181 |
2 | Václav Hadrava | 1113 |
3 | Honza Hájek | 1067 |
4 | Miroslav Voborský | 893 |
tým Renda | ||
---|---|---|
# | hráč | body |
1 | David Lokšeninec | 1239 |
2 | Lucie Margetínová | 955 |
3 | Jiří Neliba | 918 |
4 | Karel Patlejch | 836 |
tým Gunsmachine | ||
---|---|---|
# | hráč | body |
1 | Radek Kluch | 1115 |
2 | Milan Krogner | 979 |
3 | Kamil Zemek | 977 |
4 | Karel Tomecek | 933 |
tým Garážníci | ||
---|---|---|
# | hráč | body |
1 | Tomáš Hasilík | 1265 |
2 | Milan Kurka | 951 |
3 | Milan Svatoň | 918 |
tým Killeři | ||
---|---|---|
# | hráč | body |
1 | Martin Libáňský | 913 |
2 | Ladislav Cabrnoch | 787 |
3 | Vlaďka Velíková | 755 |
4 | Klára Cabrnochová | 745 |
tým A-TEAM | ||
---|---|---|
# | hráč | body |
1 | Jakub Rychtařík | 1178 |
2 | Jindřich Kreps | 1047 |
3 | Ivo Šomek | 1039 |
4 | Richard Pavič | 1012 |
tým Luňáci | ||
---|---|---|
# | hráč | body |
1 | Mikuláš Šándor | 1221 |
2 | Tomáš Votrubec | 1026 |
3 | Josef Král | 952 |
4 | Tomáš Jiránek | 945 |
tým Ropaci | ||
---|---|---|
# | hráč | body |
1 | Jakub Přeučil | 1122 |
2 | Lukáš Zemek | 945 |
3 | Milan Kvapil | 874 |
4 | Miloslav Drobny | 727 |
tým Řezníci | ||
---|---|---|
# | hráč | body |
1 | Pert Synek | 1003 |
2 | Jan Hromas | 761 |
3 | Jiří Olexa | 751 |
4 | Martin Přeučil | 738 |