Semifinále

hrací místo HOSPŮDKA ČERNÁ CESTA

Turnaj je dohraný

1. kolo
[ZloVlci] Petr Verner (1961)
293
[Cabani] Richard Horák (1983)
299
[Los Bullos] Radim Simerský (1979)
377
[GreenTree] František Jaroš (1987)
324
[1] Roman Fiala (1978)
344
[Oskavští Buldoci] Michal Jaroš (1979)
403
[Bora Bora] Robin Pečiva (1984)
268
[Budulínci z Hranic] Daniel Lév (1993)
284
[ZloVlci] Richard Pivoň (1976)
282
[Cabani] Jiří Smuda (1990)
353
[Los Bullos] Petr Mikliš (1982)
283
[GreenTree] Pavel Jaroš (1992)
256
[1] Antonín Majer (1988)
365
[Oskavští Buldoci] Adam Barbořák (1998)
447
[Bora Bora] Pavel Pečiva (1994)
282
[Budulínci z Hranic] Lukáš Hýža (1999)
477
[ZloVlci] Michal Podešva (1978)
219
[Cabani] Tomáš Botek (1980)
265
[Los Bullos] Erik Kiš (1974)
252
[GreenTree] Radomír Blekta (1983)
294
[1] Zdeněk Sova (1980)
407
[Oskavští Buldoci] Rudolf Kaller (1993)
279
[Bora Bora] Tomaš Randus (1987)
462
[Budulínci z Hranic] Vojtěch Hendrych (1996)
316
[Los Bullos] Petr Mikliš (1958)
378
[GreenTree] Marek Kl'uska (1984)
350
[Oskavští Buldoci] Jakub Kuběna (1981)
161
[Bora Bora] Lenka Randusová (1988)
221
2. kolo
[ZloVlci] Petr Verner (1961)
299
[Cabani] Richard Horák (1983)
329
[Los Bullos] Radim Simerský (1979)
316
[GreenTree] František Jaroš (1987)
344
[1] Roman Fiala (1978)
531
[Oskavští Buldoci] Michal Jaroš (1979)
350
[Bora Bora] Robin Pečiva (1984)
248
[Budulínci z Hranic] Daniel Lév (1993)
267
[ZloVlci] Richard Pivoň (1976)
262
[Cabani] Jiří Smuda (1990)
289
[Los Bullos] Petr Mikliš (1982)
379
[GreenTree] Pavel Jaroš (1992)
320
[1] Antonín Majer (1988)
357
[Oskavští Buldoci] Adam Barbořák (1998)
422
[Bora Bora] Pavel Pečiva (1994)
231
[Budulínci z Hranic] Lukáš Hýža (1999)
398
[ZloVlci] Michal Podešva (1978)
442
[Cabani] Tomáš Botek (1980)
350
[Los Bullos] Erik Kiš (1974)
331
[GreenTree] Radomír Blekta (1983)
321
[1] Zdeněk Sova (1980)
210
[Oskavští Buldoci] Rudolf Kaller (1993)
317
[Bora Bora] Tomaš Randus (1987)
521
[Budulínci z Hranic] Vojtěch Hendrych (1996)
226
[Los Bullos] Petr Mikliš (1958)
253
[GreenTree] Marek Kl'uska (1984)
321
[Oskavští Buldoci] Jakub Kuběna (1981)
401
[Bora Bora] Lenka Randusová (1988)
266
3. kolo
[ZloVlci] Petr Verner (1961)
350
[Cabani] Richard Horák (1983)
233
[Los Bullos] Radim Simerský (1979)
297
[GreenTree] František Jaroš (1987)
346
[1] Roman Fiala (1978)
416
[Oskavští Buldoci] Michal Jaroš (1979)
462
[Bora Bora] Robin Pečiva (1984)
310
[Budulínci z Hranic] Daniel Lév (1993)
325
[ZloVlci] Richard Pivoň (1976)
280
[Cabani] Jiří Smuda (1990)
223
[Los Bullos] Petr Mikliš (1982)
285
[GreenTree] Pavel Jaroš (1992)
367
[1] Antonín Majer (1988)
385
[Oskavští Buldoci] Adam Barbořák (1998)
495
[Bora Bora] Pavel Pečiva (1994)
303
[Budulínci z Hranic] Lukáš Hýža (1999)
537
[ZloVlci] Michal Podešva (1978)
399
[Cabani] Tomáš Botek (1980)
358
[Los Bullos] Erik Kiš (1974)
244
[GreenTree] Radomír Blekta (1983)
401
[1] Zdeněk Sova (1980)
249
[Oskavští Buldoci] Rudolf Kaller (1993)
295
[Bora Bora] Tomaš Randus (1987)
321
[Budulínci z Hranic] Vojtěch Hendrych (1996)
190
[Los Bullos] Petr Mikliš (1958)
243
[GreenTree] Marek Kl'uska (1984)
352
[Oskavští Buldoci] Jakub Kuběna (1981)
348
[Bora Bora] Lenka Randusová (1988)
315
pořadí týmů
# tým body
1 Oskavští Buldoci 3489
2 1 3264
3 GreenTree 3053
4 Budulínci z Hranic 3020
5 Bora Bora 2946
6 ZloVlci 2826
7 Los Bullos 2811
8 Cabani 2699
Popis Výsledek Kdo/Kde
Nejvyšší nához Lukáš Hýža: 537 Budulínci z Hranic turnaj
Průměrný nához 328 turnaj
Nejlepší z týmu ZloVlci Michal Podešva: 442 ZloVlci turnaj
Nejlepší z týmu Cabani Tomáš Botek: 358 Cabani turnaj
Nejlepší z týmu Los Bullos Petr Mikliš: 379 Los Bullos turnaj
Nejlepší z týmu GreenTree Radomír Blekta: 401 GreenTree turnaj
Nejlepší z týmu 1 Roman Fiala: 531 1 turnaj
Nejlepší z týmu Oskavští Buldoci Adam Barbořák: 495 Oskavští Buldoci turnaj
Nejlepší z týmu Bora Bora Tomaš Randus: 521 Bora Bora turnaj
Nejlepší z týmu Budulínci z Hranic Lukáš Hýža: 537 Budulínci z Hranic turnaj
Body týmu ZloVlci 2826 turnaj
Body týmu Cabani 2699 turnaj
Body týmu Los Bullos 3638 turnaj
Body týmu GreenTree 3996 turnaj
Body týmu 1 3264 turnaj
Body týmu Oskavští Buldoci 4380 turnaj
Body týmu Bora Bora 3748 turnaj
Body týmu Budulínci z Hranic 3020 turnaj

celkové body hráčů

tým ZloVlci
# hráč body
1 Michal Podešva 1060
2 Petr Verner 942
3 Richard Pivoň 824
tým Cabani
# hráč body
1 Tomáš Botek 973
2 Jiří Smuda 865
3 Richard Horák 861
tým Los Bullos
# hráč body
1 Radim Simerský 990
2 Petr Mikliš 947
3 Petr Mikliš 874
4 Erik Kiš 827
tým GreenTree
# hráč body
1 Marek Kl'uska 1023
2 Radomír Blekta 1016
3 František Jaroš 1014
4 Pavel Jaroš 943
tým 1
# hráč body
1 Roman Fiala 1291
2 Antonín Majer 1107
3 Zdeněk Sova 866
tým Oskavští Buldoci
# hráč body
1 Adam Barbořák 1364
2 Michal Jaroš 1215
3 Jakub Kuběna 910
4 Rudolf Kaller 891
tým Bora Bora
# hráč body
1 Tomaš Randus 1304
2 Robin Pečiva 826
3 Pavel Pečiva 816
4 Lenka Randusová 802
tým Budulínci z Hranic
# hráč body
1 Lukáš Hýža 1412
2 Daniel Lév 876
3 Vojtěch Hendrych 732